Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció befolyásolása?

Menstruáció befolyásolása?

Figyelt kérdés
Már hónapokkal ezelőtt le lett foglalva egy külföldi vízparti nyaralás. Akkor még úgy nézett ki hogy simán megúszom anélkül hogy meglegyen éppen akkor. Viszont az utóbbi kb 3-4 hónapban napra pontosan mindig ugyanazon a napon jön meg. Előtte mindig 1-2-3 nappal korábban. Úgy is lett tervezve a kis naptáram szerint. De amióta beállt erre a fix időpontra azóta nagyon izgulok hogy mi lesz. Most is meg kellene jönnie csütörtökön semmit sem érzek. Általában előtte már szoktam érezni hogy na lassan meg fog jönni. Fürödtem már tamponnal, muszáj lennék kibírni, viszont tényleg nem hetekkel hamarabb szeretném hogy meg jöjjön hanem abban az időpontban amit a naptár is ír mert akkor nem lenne probléma. Lehetséges valamivel ezt ilyen mértékben befolyásolni? Ezek a házi praktikák valaha segítettek valakinek? Sajnos ha marad ennél az időpontnál akkor olyan 3- 4 napot fixen elveszítek az amúgy sem túl hosszú nyaralásból. Illetve nem tudom mitől lehet az hogy ennyire beállt egy időpontra. Világéletemben mindig korábban jött meg kicsit. Pont most amikor kellene akkor nem

2022. máj. 9. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg az urzinolt.

Van egy olyan mellekhatasa, hogy meghozza a menstruációt(amugy meg felfazasra van).

2022. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet befolyasolni.


Nem tudom, en szedtem mar urzinolt joparszor, de soha nem volt semmilyen mellekhatasa :D

2022. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincsen házi praktika.


Tampon :)

2022. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem segítettek a házi praktikák. Nem mondom, hogy mindenkinek jó, de nekem pozitív a tapasztalatom velük.
2022. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!