Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megpróbáltam fölhelyezni...

Ma megpróbáltam fölhelyezni egy tampont simán ment, csak az a gáz, hogy most meg nem tudom eltávolítani. Vagy még várjak egy kicsit? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A madzagja megvan? Ha igen, akkor lazulj el, gondolj arra, hogy en ezt most innen kihuzom, minden ok lesz, es huzd ki szepen. Ne varj, mire varnal, hogy megteljen, es akkor konnyebb legyen kivenni? Mikor tetted be?
2008. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem kell várnod...megfogod a madzagot és egy határozott mozdulattal kihúzod (nem rántod!).

Előfordulhat, hogy nem telt meg annyira, de attól még ki kell húzni, nem maradhat bent. Az lehet a probléma, hogy teljesen beszívta a hüvelyed nedvességét is, emiatt "tapad" a hüvely falához, nehezebb kihúzni, de ha már egy kicsit "megindult", akkor meglátod, könnyen kijön.

No para, lazíts!

2008. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
4 óra körül tehettem be,és már most görcsölök,h mi lesz,hha bentmarad...:( :O
2008. dec. 18. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne félj,kijön az.fogd meg a madzagot,és húzd ki lassan,ki fog könnyen jönni,hidd el!senkibe nem maradt még benne.kivéve ha elszakad a madzag,de akkor is kiszedi a doki!
2008. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jó,oké,megpróbálom.:)

csak mondjuk pont most nemtok dokihoz menni..xD

2008. dec. 18. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elso tamponod eletedben?

Ne felj, ha a madzag megvan, akkor nem marad benned, csak lazan!

2008. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? én 12 évesen simán felraktam meg kivettem nekem pedig fájt azt még is kivettem.

szedd össze magad!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem menj el zuhanyozni és kicsit engedd "oda" a vizet. akkor megtelik és ki tudod húzni szerintem.
2008. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél 6kor kérdezted és azt írod 4 körül tetted fel. Másfél óra után minek akarod még cserélni. Ha nem erős a vérzésed, és nem használtál még tampont (mindenki maga tapasztalja, hogy mennyi ideig bírja ki neki) akkor javaslom, hogy 3-4 órát legalább tartsd bent a tampont. Az lehet a gond, hogy másfél óra alatt még alig szívott magába valamit, és persze, hogy fáj, ha ki akarod húzni és ellenállást érzel.
2008. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár gondolom a tegnapi probléma már nem aktuális, de idő előtt tényleg fölösleges kivenni, főleg ha igazából még majdhogynem száraz, akkor kellemetlen is kihúzni. Én ha tampont használok, akkor rakok be egy tisztaságibetétet, és amikor azon megjelenik egy kicsi folt, akkor nyilván megtelt, és kiveszem.
2008. dec. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!