Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » E coli baktériumot találtak a...

E coli baktériumot találtak a hüvelyemben, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Huvelykenetbol candidat is és e colit is kimutattak. A candida miatt mentem orvoshoz, mert kupokra sem mult, azokra sem amiket az orvos kiirt. Az e coli nekem meglepetes, mert nem faj ha pisilek, meg semmi.

Megyek termeszetesen vissza a dokihoz, de mire szamithatok? Helyi antibiotikumot fog felirni kup formajaban vagy szajon át bevehető tablettasat ? Mert az kulon “jo” lesz a mar meglevo huvelygombamnak…


Ki mit kapott e colira?



2022. máj. 10. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Update: amoxicillint kaptam, egy hétig 500mg reggel és 500mg este, elmulasztotta!
2022. jún. 24. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
és neked nem maradtak tüneteid? én doxycyclint kaptam, és már negatív a tenyésztés, de az viszkető érzés még mindig jelen van néha :(
2022. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem igazabol ugy derult ki h candidam volt es emiatt vettek huvelykenetet es kuldték tovabb bakteriologia/gomba vizsgalatra. Szoval ettol nem volt tunetem szerintem. Mivel a bakterium kellemetlen szagu szurkes folyast eredmenyez elvileg, na nekem olyanom nem volt…
2022. jún. 24. 16:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem hasznaltal, hasznalj huvelyflora helyreallito kupot, pl gynoflor. Antibiotikum utan javasolt, hogy ne alakuljon ki gomba pl. Lehet ezert viszkedsz még.
2022. jún. 24. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!