Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátcserje okozott valakinek...

Barátcserje okozott valakinek vérzés zavarokat?

Figyelt kérdés
Nagyon dicsérik mindenhol,orvos ajánlotta prolaktin szint csökkentésére,de mióta kenem/szedem (próbáltam krémet aztán kapszulát is) félidőben erős görcseim és vérzésem van. Ami eddig nem volt jellemző.

2022. máj. 13. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem gyakrabban jött meg ami ironikus mert pont azért kezdtem szedni, hogy ne legyenek köztes vérzések
2022. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Követem. Nem tudom köze van-e hozzá de elkezdtem szedni, és véres folyásom van néha azóta.
2022. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szedem, ahhoz képest, hogy csodaszernek írják sok helyen, nekem csodát nem tett a ciklusommal. Talán egy fokkal kevésbé lettem feszült, de ugyanolyan erős és hosszú a vérzésem és 24-30 nap közt változó a ciklusom hossza.
2023. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszadó vagyok. Kiderült, hogy sokat nem segít, a véres folyás megvolt sokáig, sok-sok hasfájással mellé, és nem tudom, köze van-e hozzá, de visszajöttek a cisztáim, amik évek óta nem voltak.
2023. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!