Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan betét ami nem...

Létezik olyan betét ami nem dagad, vagy zselésedik zavaróan és/vagy nem válik kényelmetlenné?

Figyelt kérdés
Tehát ami a használat során nem változik, vagy nem lesz érezhető használtan se? Zavaró, ahogy megdagad, vagy érezni hogy nedves. Tudtok olyan betétet ami nem dagad meg mikor használjuk? Nektek mi vált be?

2022. máj. 13. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Ha valamit felszív a betét, az benne lesz. Ez ilyen. A betét nem tudja a folyadékot semmivé változtatni, nem tudja dematerializálni. Az ellentmondana az anyagmegmaradás törvényének. Az pedig eléggé stabil törvény.
2022. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyik betét sem dagad meg annyira, hogy ez érezhető legyen. Sokkal nagyobb probléma, hogy van amelyiknek a belseje csomókba összeáll, és itt nem a nedvesség megkötő anyagra gondolok. Nekem azok a betétek váltak be, amiknek pamut a fedőrétege.
2022. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosható betét
2022. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen olyan, és én ezért nem is használok már, mert kényelmetlen, kellemetlen, nyáron ráadásul be is fülled.
2022. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kényelmetlen, pedig az erős menzeszem miatt jó vastag betétet kell használnom. Valahogy sose nyűg nekem a betét használata, sem az egész menstruáció, hanem teljesen természetes dolog. Valószínű ezért nem zavar.
2022. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!