Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő égő, viszkető...

Visszatérő égő, viszkető hüvely, negatív vizsgálatok. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hova forduljak, milyen vizsgálatot csináltassak, minden megvolt, minden negatív. Mégis folyamatosan (maximum néhány napra múló) hüvelybemenet, szeméremajak viszketéssel küzdök. A krémek, gyógyszerek ideig - óráig hatnak, minden kezdődik elölről. Már nem tudom mit tegyek, teljesen el vagyok keseredve
2022. máj. 13. 20:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én is ugyan úgy vagyok. Teljesen kivagyok. Semmi nem használ.
2022. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
És a legfurább, hogy egyik percről a másikra jön elő. Meg még az aktuális gyógyszer használata alatt. Egyszerűen nem értem 😩
2022. máj. 13. 21:04
 3/29 anonim ***** válasza:
Ne is mond. Teljesen mdgkeseriti az életem. Nekem most 3 évig nem jött elő. De most a semmiből megint. 2 hét múlva kaptam időpontot az orvoshoz de addig a falat lekaparom..
2022. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
És mi segített amikor elmúlt?
2022. máj. 13. 22:15
 5/29 anonim ***** válasza:
Akkor már minden kenet vétele negatív volt. Használtam több felé hüvely flora vissza állítót és akkor szép lassacskán elmúlt.(egyébként a végén már úgy voltam vele hogy lehet csak be beszélem magamnak ezt az égő érzést. Aztán próbáltam magammal elhihetni hogy nem vagyok beteg és nem érzek semmit. Tudom furán hangzik de tuti hogy ezis segített)
2022. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

és más orvoshoz nem mentél? én már allergiavizsgálatra, bőrgyógyászra, endokrinológusra is gondoltam :D

tegnap konkértan borotválkozás után durrant be, de úgy, hogy előtte minimális volt, utána (és azóta is) elkezdett égni a hüvelyem meg a nagyajkak (de nem használtam semmilyen habot,vagy bármi mást, ezért nem értem :( )

2022. máj. 14. 13:16
 7/29 anonim ***** válasza:
Én ez idáig minden orvost bejártam már....ezért már a saját orvoslásomra voltam utalva. Most kedden megyek orvoshoz. Kíváncsi leszek mit mond.
2022. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Jobbulást neked, ha esetleg valami hasznos infót tudsz meg, kérlek ne felejtsd el megoszatni velem😀 jobbulást
2022. máj. 14. 15:50
 9/29 anonim ***** válasza:
Rendben. Írni fogok ;)
2022. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Képzeld. Nekem mára teljesen elmúlt minden tüneteim. Lehet mostanra használ a hüvelyflóra vissza állító(?) remélem így is marad. Attól függetlenül kedden elmegyek dokihoz. Majd írok. Veled mi a helyzet?
2022. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!