Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig lehet használni egy...

Meddig lehet használni egy normál szárnyasbetétet, ha nem jön meg mégse a menstruáció?

Figyelt kérdés

Mostanság kéne megjönnie, 5 éve van meg, eddig pontos volt, de egyelőre nem akar megjönni, sajnos késik valamiért már 2 napja, viszont ma el kell mennem itthonról, ezért tettem be óvatosságból rendes szárnyas betétet, tehát nem tisztaságit.

Ha mégse jönne meg, és nem lesz vérzés, meddig használhatom? Lehet ugyanúgy nap végéig mint a tisztaságit, vagy ezt akkor is cserélni kell ha tiszta marad?


Ti hogyan csináljátok, ha nem jön meg időben, de előre beteszitek a betétet elővigyázatosságból?



2022. máj. 14. 10:29
 1/3 anonim válasza:
100%

Én kb. 2-3 nappal előtte próbálok rá felkészülni. Reggel berakok egy rendes betétet, este fürdés után az alváshoz meg egy újat, aztán reggel megint egy újat.


Szerintem nincs ennek olyan szigorú előírása. Használd ahogy neked kényelmes! :)


18/L

2022. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használhatod a nap végéig, ha tiszta marad.
2022. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen mint az első írta: én ilyen helyzetben napi 2-t használok
2022. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!