Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Énekesnők szokták vállalni a...

Énekesnők szokták vállalni a koncertet/fellépést akkor is, ha megvan a menszeszük? Ilyenkor tampont, vagy betétet használnak, amíg a színpadon énekelnek.

Figyelt kérdés
Náluk ugye jó eséllyel nem indokolt a hormon szedés mint a sportolóknál, tehát valszeg van menszeszük. De ilyenkor hogy oldják meg? Mit használhatnak inkább? (Akár magyar, akár világsztár esetén). Mit gondoltok?

2022. máj. 15. 18:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(a kérdésben a második mondat is kérdés akart lenni)
2022. máj. 15. 18:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért a te életed megáll amikor menstruálsz? Én kehellyel meg sem érzem, simán sportolok stb
2022. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Írj rá pl a Rúzsa Magdira vagy Lady Gagara és kérdezd meg tőlük.

Istenem ezek a kérdések honnan jönnek egyeseknek?

2022. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Attol mert megvan valakinek, nem all meg az elet. Az összes no meg tudja oldani, mert meg KELL oldaniuk a szokasos mindennapi dolgaikat. Tanarnok, doktornok, színésznők stb. Mind teszik a dolgukat ugy, mint maskor.
2022. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már olyat hogy egy koncert " mensi miatt elmarad"? Vagy eltolnak egy eurovizio fellépőt mert pötyikézik épp?
2022. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Nem hallottam, de gondolhatod, hogy ha van is, nem így tennék közzé (rosszullét, betegség, technikai okok, stb.) Tehát a kérdés továbbra is adott.

2022. máj. 15. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Nem; a kérdés nem adott. Kaptál választ, többet is. Nem áll meg az élet. Ennyi. Van, aki nehezebben viseli, az tény, de az élet nem áll meg emiatt.

2022. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 az 5-ös kommentjére reagáltam. Nyilván olvastam a felette lévő válaszokat is. Amiből egyedül a #4-esé volt értelmes.
2022. máj. 15. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Most itt feltételezem, hogy olyan énekesnőkről beszélsz, akik mondjuk simulós majdnem fürdőruhában lépnek fel vagy mini szoknyában vagy valami ilyesmiben miközben nehéz koreográfiát táncolnak, mert a simán egy helyben álláshoz nem érteném a kérdést.


Először is: lehet, hogy nincs is nekik. Attól függően, hogy melyik kultúra énekeseiről és előadóiról kérdezel, ha az extrém diéta kultúra ottvan vagy elképesztő nyomás, akkor lehet, hogy nincs menzeszük a nőknek.


Másodszor: tampon, kehely és/vagy anti-bébi tabi. A tablettával el lehet tolni a menstruációt vagy teljesen megszüntetni. A tampon meg a kehely pedig megengedik a mozgást.

2022. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Szokták vállalni, bár olvastam egyszer egy cikket, hogy a nők menedzserd még ezt is számon tartja és gondolom aki nehezen viseli, annak próbálják úgy szervezni a fellépéseket, hogy a nehezebb napok alatt ne legyen. Azért általában nem lépnek fel mindennap, még egy sok állomásos turné során sem.

Persze vannak szerencsés alkatok, akiknek alapból pár csepp vér az egész és nem fájdalmas, de én pl tuti nem bírnék olyankor egy falatnyi ruhában rázni magam a színpadon, valószínű össze is esnék. De ez ritkább eset, hogy valaki ennyire rosszul legyen, van akin segít a fogamzásgátló, vagy a fájdalomcsillapítók.

2022. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!