Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a kenetvizsgalat negatív...

Ha a kenetvizsgalat negatív gombára, attol még lehet hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Már 1 éve ezzel szenvedek. Mindenre csináltattam tesztet, minden negatív, mégis ngyon tud csípni es kisebesedni a hüvely. Es fehér folyásom is van. Rengeteg orvosnal voltam már de a kenet mindig negativ lett. Masnak nemvolt ilyen?

Köszi előre is a válaszokat.



2022. máj. 15. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló,bár kisebedésre nem emlékszem,de viszketés csípés az nagyon durván. Illetve visszatérő hüvelygyulladás.

Nekem a bélflóra helyreállítása oldotta meg a problémám,illetve a candida diéta. Facebookon van egy csoport a candida diéta könnyedén ott nagyon sok hasznos dolgot megtalálsz ezzel kapcsolatban.

2022. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. A fehér folyás normális, így tisztul a hüvely.

Honnan veszed, hogy ki van sebesedve? Nem lehet, hogy túl durva a partnered, vagy allergiás vagy a latexra, ha óvszerrel védekeztek? Esetleg a fogamzásgátló is tud hüvelyszárazságot okozni, ilyenkor érdemes síkosítót használni.

Érdemes lenne hüvelyi probiotikummal megpróbálni kezelni.

2022. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel megnezem tükörrel es latom h sebes a bemenet. :((( és biztos h nem a szex okozza mert mindig ngyon nedves vgyok. Gumit mindig használok.

Nemtudom amgy mi ez. :(( de van olyn nap amikor meg semmi csípés nincs.

Ngyon sok probiotikumot használtam már. És a lactobacillus floram rendbe van voltam kenet vizsgalaton ez ugyben is. Csak nemertem akkor miert sebes már 1 éve.

2022. máj. 16. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Váltsatok óvszert, létezik latexmentes. A hüvelybemenet mindig piros, ez nem sebet jelent!
2022. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De van ott egy seb én látom és nagyon tud csípni. Az orvos is mondta h kenjem betadinnal, de nem segít:(pedig minden nap teszek rá egy kicsit. Lassan úgy érzem ennek már soha nemlesz vége
2022. máj. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!