Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem, mintha valami...

Úgy érzem, mintha valami megváltozott volna a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Akármennyit fürdök, érzek egy kellemetlenebb szagot, ami eddig nem volt ott. Nem tudom mihez hasonlítani, eddig nem éreztem ilyet. Ezzel mit tudok csinálni? Bevegyek valamit? Menjek orvoshoz?

2022. máj. 16. 13:42
 1/9 anonim válasza:
mindenképpen nőgyógyász!
2022. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a tünetem, bárhogy mosom kellemetlen a szag, de a hüvelyváladék színe nem változott, nem viszketek, stb.
2022. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Nőgyógyásznál ilyenkor mit kell mondani? Vagy hogy kell bejelentkezni? Egy rutinvizsgálatot szeretnék?

Anyám nem jár sehova, ezért tőle nem tudok tanácsot kérni.


#2

Egyszerűen nem értem. Nem voltam még fiúval, és nem változtattam se az étrendemen, se a szokásaimon...

2022. máj. 16. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól simán elkaphattál valamit :S
2022. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondod, kellemetlen szagot érzel, ezt az orvossal kell megbeszélni. Bejelentkezéskor nem kell kitárgyalni a problémát, csak időpontot kérsz.
2022. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentkezeskor azert ra szoktak kerdezni, hogy miert mesz, mert nekik ido (es felszereles) szempontjabol nem mindegy, hogy terhessegmegallapitas vagy fertozes gyanuja miatt mesz.

De eleg ennyit mondani telefonban, hogy valoszinuleg elkaptal valamit, reszletekbe ilyenkor nem kell belemenni, azt majd az orvosnal.


Fertozest nem csak szex utjan lehet elkapni, megesik, nyugi.

2022. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet felborult a pH a huvelyedben.

De milyen szagot érzel?

Egyébként nem kell semmit mondani, időpontot kérsz vizsgálatra es kesz, az orvosnak pedig elmondod azt amit itt is leírtál.

2022. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért, de teljesen eltűnt, pedig előtte éreztem legalább 2-3 héten át. Talán lehet, hogy túl stresszes volt az életem a sok érettségi miatt.
2022. máj. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!