Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy más lesz a...

Normális, hogy más lesz a betét "állaga" vagy érzése?

Figyelt kérdés

Már rég használtam de eü.okok miatt vissza kellett rá állni, évek óta csak tamponoztam.

És észrevettem hogy mikor beteszem olyan sima, lapos, merev az alja a fólia mögött, nem sokkal később meg már olyan nyomkodós, mintha valami "szósz" lenne benne (elnézést, de nem tudom máshogy kifejteni), tehát más érzete lesz.

Ti is tapasztaltok ilyet? Mi lehet az oka? Normális vagy én választottam rossz márkát (Always platinum)?



2022. máj. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Van benne egy nedvszívó mag, ami megtartja a nedvességet, ez amikor beteszed a betétet egy száraz anyag, a vér hatására zselés állagot vesz fel. Különösebben nem érződik, alatta, fölötte rétegek vannak.

[link]

2022. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Always Platinum nagyon jó, de tényleg ilyen lesz egy idő után, mert megköti a cuccot. Ez van. Mikor már én is érzem azt a fura érzést, hogy mikor lépek mintha húzná a bugyit, fityegne ott valami, akkor kicserélem.
2022. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!