Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik márkájú egészségügyi...

Melyik márkájú egészségügyi betét vált be nektek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 09:20
A kérdező szavazást indított:
Always
Libresse
Naturella
Bella
Jessa (dm)
Facelle (Rossmann)
Siempre (Lidl)
Be she (penny)
egyéb, a lehetőségek között nem szereplő (kommentben leírom)
nem használok egyáltalán eü-betétet (csak tampon/kehely)
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Elég sok fajtát/márkát vettem már, de őszintén megmondom, hogy én semmi különbséget nem érzek köztük, max. az illatuk más.
2022. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én sem érzek különbséget.
2022. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csakis az Always. A többit nem bírtam elviselni soha. Vagy kenyelmetlen volt, merev, kemény, nem ragadt rendesen rá a bugyimra, a fenekemnél össze tapadt mintha tanga lett volna rajtam.
2022. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
tena lady, szárnyas [link]
2022. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Én szoktam érezni különbséget azért, főleg régebben volt az always és libresse között az előbbi javára.

mostanában a külömbséget főleg a vastagabbak (bella, pennys init, aldis Olivia stb) és vékonyabbak közt látom. Én ezek közül az előbbit, vagyis vastagabbakat szoktam választani egyébként.


Az utolsó kategóriától, (kehely-mosi stb) élesen elhatárolódom. Nagyon rossz tapasztalataim vannak amit vissza nem kívánok senkinek (ellenségeimet leszámítva 😈🙈)

2022. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
kb ahogy az utolsó írta. vastagabb típusú betétek illetve nem használok mosható megoldásokat. nem jött be, bohóckodás számomra
2022. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
én ultra vastag betétet használok az erős mensim miatt ami már olyan mint a pelus. nem a legkényelmesebb viszont biztonságba vagyok vele mert nem ázok át vele se éjszaka se nappal. nem csuszkál. ajánlom mindenkinek.
2022. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!