Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi vérzéssel hova fordulj...

Hüvelyi vérzéssel hova forduljak ha nem nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

Kivagyok ettől, hogy 3 éve rendszeresen visszatérő spontán vérzésem van rendszeresen , menstruációtól függetlenül pár napig, vagy 1 hétig is eltart.

Eközben kínzó égő, szúró érzés a hüvelyben.

Orvosrol orvosra járok, mindhiába. Vérzést nem tudják miert van, a kellemetlen érzésre meg kapok egy kúpot, ami általában nem segít, és megy minden előről.

Ma szó szerint azt mondta az ügyeletes doki, hogy a f*asza se tudja, mitől vérzek, és mem tudja hogyan kezelje.

(de kicsit finomabban az összes doki ezt mondja)

Arra gondoltam lehet másik szakra kéne mennem vizsgálatra?

Arra lennék kíváncsi, akivel volt már hasonló, végül hova ment, hol oldódott meg?

Hálás lennék legalább 1 értelmes válaszért.

Fogamzásgátlót nem szedek, a párommal ritkán szeretkezünk (pont emiatt)



2022. máj. 17. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Endokrinologus
2022. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Endokrinológia. Ugyanígy elmondod ott is, hogy az összes nőgyógyász elküldött kivizsgálás nélkül (csak hogy tudják, hogy voltál, próbálkoztál) ezért már csak ide tudtál jönni.
2022. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Endokrinológiára sürgősségi beutalót tanácsos kérni a háziorvostól, különben kb 6 hónap múlva kapsz időpontot vagy magánt felkeresni.

Egy std szűrés sem árt a biztonság kedvéért.

Az orvost jelenteni kell a betegjogi képviselőnél, mára teljesen általánossá vált ez a hozzáállás a páciensekhez

2022. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
68%
Nekem ugyanúgy voltak köztes vérzéseim. Sőt, nekem volt olyan,sajnos,hogy menstruaciotol menstruacioig vereztem szünet nélkül:( és mindez szűzen!!! Nem tudtak ,akkor megvizsgálni, soha. Most,hogy már nem vagyok szűz,megneztek kiderult ,hogy az átlagosnál jóval vastagabb a mehnyalkahartyam. Nekem a megoldás a C-vitamin,de komolyan! És a citromos víz. Menstruacio elott kb 5nappal be kell fejeznem, és a menszesz 4.napjan folytatnom. De most is szokott lenni valamikor köztes. És,a nogyogyaszo,általában ezekre a bajokra mindig a fogamzásgátlót javasolják...nincs jobb ötletük..
2022. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem progeszteronhiánytól volt köztes vérzésem
2022. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinaltass egy MR vagy CT vizsgslatot. Nem tudom, hogy allsz anyagilag de ha nem irjak ki inkabb fizesd ki. Baratnomnek ugyanez volt. A nogyogyaszok kozott sajnos rengeteg a kontar. Szulest szeretnek vezetni, ha van valami gond akkor csak neznek. Klinikara menj! Ott jobban fel vannak szerelve, meg tobb mindent lattak mar. Meg valami; nem ismerem, de olvastam tole: Petroczi dr.a fiatalabb. Az egyetlen aki a hagyomanyos gyogyszereken kivul hasznal gyogynovenyeket kivalo eredmennyel. Nem ismerem. Tetszett amit irt. Sajnos a nogyogyaszok ugy dobsloznak egy kurettel, mintha egy pattanast kene kinyomni.
2022. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!