Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egészségügyi mosható...

Az egészségügyi mosható betéteket hogyan szoktátok mosni? Ha hazaérek és beáztatom folttisztító sóba utána kiöblítem és megszárad, akkor másnap hordhatom?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de anno pl. a pelenkákat Flóraszeptbe áztattuk, utána kimostuk. Egy sima kiöblítés után (én) nem használtam volna. De én mondjuk abszolút mosás párti vagyok, félig tiszta holmit nem vennék fel. Van pl a mosógépen egy fertőtlenítő gőzőlő program, azt maximum kabátoknál használnám, csak frissítésre. Közvetlenül a bőrrel érintkező ruhadarabokat én kimosnám.
2022. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Előbb tisztító szertartást kell végezni a betéten. Egy fakanállal 10-szer kell körözni a betét körül és subidubi-t kell közben mantrázni.
2022. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettő választ.
2022. máj. 19. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyó vízben öblítem, így kijön a vér 90%-a. (Vagy több is talán) Ez után dobom a szennyesbe. Ami marad utána kis folt, azzal pedig pár nap múlva elbánik a mosógép (50 fok).
2022. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!