Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nem áll...

Mit csináljak ha nem áll helyre a ph-m?

Figyelt kérdés

Volt egy csúnya gombás fertőzésem, amit kikezeltem, de a ph-m teljesen tönkrement azóta. Viszketés van jelen és fehér folyás, illetve sokszor fájdalom, mert könnyen megreped a bőr ott lenn, főleg a gát. Elmentem több dokihoz is, de mindenhol azt állapították meg, hogy nincsen már semmilyen fertőzésem, csak simán lactobacilust kell pótolni ph helyreállító kúppal. A Gynophilus Restore kúpot írta fel nekem az orvos, amit el is kezdtem használni, de nem múltak el a panaszok. Azóta már többet is váltottam ki, illetve megpróbálkoztam a sima Gynophilus kúppal is, mert abban több van. Már 2 hónapja használom a kúpokat, persze megszakítva a menstruációm miatt, de még mindig semmi javulás. Volt már ilyen valakivel? Vagy csak szimplán több időt kell használjak? Vagy mégis valami fertőzés állhat a háttérben?

Nemsoká megyek újra a dokihoz, csak amíg várok az időpontomra gondoltam rákérdezek, hogy kinek mik a tapasztalatai ezen a téren.



2022. máj. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Először is még egyszer orvos, van egy gyógyszertári kevert kúp, nekem makacs dolog esetén az segít.


Sima gombás cuccnal ezt is kiprobalhatod, egy nőgyógyászati könyvben olvastam és ez beválik, ha nem komoly a gond:


Joghurtos tampon és mehet a joghurtba grapefruit mag kivonat csepp 2-3 csepp. Ezt a kombót 1 este, utána csak joghurt 2 napig.


De most kezd el a következőt is:

Szájon át probiotikum és grapefruit mag kivonat csepp, ezekből kúra szerűen, de ne egyszerre vedd be, legyen közte több óra

2022. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vitagyn c kenőcs. Nem csak helyre teszi a ph-t, de megelőzi a fertőzéseket.
2022. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ideje meglátogatni a bőr- és nemibeteg gondozót.
2022. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló szenvedésen megyek keresztül hónapok óta. Elvileg minden negatív, std, hpv, minden, mégse múlik el a viszketés. Most macmirort írt fel a doki, de ezerszer rosszabb lett a helyzet, mint volt, már nem tudom mit csináljak. És ezekre a hüvelyflóra helyreállítókra rosszul reagálok, eddig egyiket sem bírtam. :(
2022. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!