Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt figyeltem meg, hogy mindig egyre több a menstruációm. Minden hónapban. Sose volt kevés, de most tényleg még rosszabb.Hosszú ideig nem volt szexuális életem és amióta ismét van azóta figyeltem meg ezt a fokozott vérzést, de ez mar 8 hónapja, és azóta is folyamatosan mindig sok, egyre több.Most már zavar.

2022. máj. 22. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet. Amikor en ezt tapasztaltam magamon, nekem mimoám volt. Menj el egy ultrahangra, meg egyaltalan egy nogyogyaszhoz. Nehogy a vegen az legyen a legkevesebb gondod, h zavar!!!
2022. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jav: miómam volt
2022. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mioma az egy joindulatu mehdaganat. De az nem biztos, h nalad is ez a baj all fenn.
2022. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egyéb tünete? Legutóbb 1,5 éve voltam nőgyógyásznál és nem talált semmit. Ami még furcsa, hogy menstuácio előtt majdnem mindig hüvelygomba szerű tüneteim vannak, akkor használok krémet egy alkalommal és el is tűnnek a tünetek rögtön.
2022. máj. 22. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
A miomanak? A sok verzestol vashiany alakul ki, az oriasi faradtsaggal es ugyanakkor alvaszavarral, szedulessel jar, meg szo szerint csillagokat lat az ember, annyira elfogy(hat) a vas a szervezetebol, es igy nehezen jut a verbol a sejtekhez, szervekhez az oxigen. (mert az oxigen a vernek a vastartalmahoz kotodik, igy egyszeruen szolva.) A vegen mar nehezlegzes is elojohet. A mioma fajhat is, ha nyom valamit, de eszrevehetetlen is tud maradni, marmint nem az ultrahang, hanem a "beteg" szamara. Sajnos nem erdemes talalgatni, orvoshoz kell menni. Foleg azert, mert verzesrol van szo! Minel hamarabb megtalaljak az okat, annal konnyebb gyogyitani. A gombaval kapcsolatban nem tudok mit mondani, sajnos.
2022. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!