Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalom után normális?...

Első alkalom után normális? (duzzadás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja lefeküdtem a barátommal, nekem ez volt az első alkalom, eléggé fájt is, de nagyon óvatosak voltunk. Utána másnap még éreztem egy kicsit a hüvelyem, mintha láttam volna rajta pár sérülést is, de különösen más bajom nem volt.

Aztán este észrevettem hogy a gátam meg van duzzadva, de nem fáj és nem színeződött el. Ez normális? Mással is előfordult már hogy picit megdagadt?

Vagy biztos valami gyulladás és azonnal fussak nőgyógyászhoz?



2022. máj. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz futni. De legközelebb beszéljétek meg előtte, hogy legyen gyengédebb. És az sem baj, ha hosszabb az előjáték.
2022. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, mekkora volt neki?
2022. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Köszi a választ! Nagyon óvatos volt, hosszú előjáték, kommunikáltunk végig, de így is valahogy fájt (de úgy tudom ez még első pár alkalommal nem gond)

Második: Sajnos ebben tapasztalatlan vagyok :D Nem hiszem hogy átlagosnál sokkal nagyobb (én viszont elég alacsony és vékony vagyok)

2022. máj. 25. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
kb? Mihez tudod hasonlítani?
2022. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!