Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meheltavolito mutet elott...

Meheltavolito mutet elott allok. 3 honapja huzodik az idopont. Rosszabodik az allapotom . Rettegek Valami tanacs?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viselem. Senki nincs aki tamogatna. Minden szot orommel fogadok.

2022. máj. 26. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne rettegj, a műtét után valószínű megkönnyebbülsz és helyre is jössz szépen.


Miért húzódik az időpont ennyi ideje?

2022. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Miért műtetted magad?
2022. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu elvaltozas. Rengeteget kell a szovettanra , MRI CT idopontokra varni. Ossze-vissza kuldozgetnek. Nagyon kivagyok ettol is.
2022. máj. 26. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2016!!!! óta várok rá. Akkor kezdődött a kálváriám. Először kezelések, mindenféle kifogások, kaparások fél évente, utána a kovid miatt nem műtenek, utána kell még egy év kezelés, most 2-án volt megint egy gyógykaparásom, már azt sem tudom hányadik 2016 óta! És most végre tegnap indította meg az orvosom a méheltávolító műtétre az előkészítést, hétfőn kell mennem a vizsgálatokra, altatóshoz. Aztán kapom végre az időpontot, és el sem hiszem hogy túlleszek rajta! Annyira félek hogy megint közbejön valami.Én 2016 óta folyamatosan vérzek, hol erősebben, hol kevésbé, de gyakorlatilag szünet nélkül. És most jutottam el idáig, hogy hajlandóak megműteni. Kitartást kívánok Neked!
2022. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Huuuuu! 2016 ota?! El se hiszem! Hany eves vagy? Nalam akkor gyorsabb, de ez a kocdog covid nalam is bekavart! A kuretet halogattak. Ettol aztan bedurrant. Mondjuk ha valaszhetnek, vallalnek kuretet felevente inkabb😶
2022. máj. 27. 11:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, 2016 júniusban kezdődött a kálváriám. 51 múltam. Nekem a gyógykaparásokat covid alatt is megcsinálták, de sajnos soha nem ért semmit. Én 6 éve szinte mindig vérzek, van hogy olyan erősen, hogy akkor vérzéscsillapítót szedetnek velem hetekig, aztán ha csillapodik, abba kell hagynom. 1,5 évig kezeltek mindenféle gyógyszerekkel most, de mivel ez sem hozott változást, már sírva könyörögtem hogy műtétet szeretnék. :(
2022. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Haat a tied is szep tortenet! Az enyemet csaladi jobarat orvos neglektalta el. Most a mehemmel fizetek. Remelem az lesz a vegszamla.
2022. máj. 27. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Családi baráti orvos? Atyaég... Én is már a negyedik magánorvosnál járok 6 éve. :( Kitartás, minden jót kívánok!
2022. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi a kortottenet? Mioma? Hyperplazia? Ergam cseppet szedtel? Hasznalt? Mas gyogyszer? 6 ev? Nagyon hosszu ido. Csoda , hogy nem zakkantal meg! En azert vagyok panikba, mert mindenki szajkozza hogy napok is szamitanak...... ha idoben felfedezik gyogyithato stb. Aha CT- re julius kozepen kaptam idopontot ugy hogy volt diagnozis. Elkepeszto. Azon is kivagyok, hogy szovettan 3 het? Mirol beszelunk?
2022. máj. 27. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Myoma, Endometriális polip, ciszták. Nagyon sokféle gyógyszert szedtem már, és gyógynövényekkel is próbálkoztam, sajnos nekem nem vált be semmi. Hétfői nap volt a gyógykaparásom, szerdán már hívott az orvos hogy meg van az eredmény. Most kerültem ehhez az orvoshoz, nem olcsó, de már nem érdekel, csak hogy meg legyen a műtét, mert már nincs más lehetőség, csak a nagy műtét.
2022. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!