Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szorong a nőgyógyászati...

Más is szorong a nőgyógyászati vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen számomra az egész.

Fertőzésem van valószínűleg, és folyton azon gondolkozom egész héten, hogy fogalmazzam meg a nőgyógyász előtt, mit mondjak hogy ne nevessen ki.

Egy fiatal nőhöz megyek, aki lehet még inkább lekezelő lesz mint egy férfi.

Tartok attól, hogy megaláz vagy valami ordenáré nagy ri-bancnak fog tartani, hogy ki tudjak milyen nyavalyával megyek oda.


Ha nagyon bunkó lenne, otthagyhatom?

Valakinek volt már olyan esete, hogy lehordta az orvos?


2022. máj. 27. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha annyira szorongsz, áruld már el, miért olyan történetet akarsz olvasni, amiben mást megaláztak???

Miért nem azt kéred, nyugtassunk meg, hogy minden oké lesz???

2022. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
79%

Igen, azért mégiscsak kiszolgáltatott ott az ember. Én sem repesek amikor megyek, pedig csak szűrésre járok. De szerencsére hamar megvan.

Ami a dokit illeti, láttak ők már mindent és nagyon jól tudják, hogy mennyi módon lehet elkapni valamit, nem fognak ordaskvának tartani, csak mert épp fertőzésed van. Hiszen az a dolguk, hogy segítsenek.

2022. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Mindenki! Mi a bajod, írd le, ha tudunk segítünk.

Remélem azzal tisztában vagy, hogy gombás, bakteriális fertőzés teljesen általános probléma, elég egy wc-deszkára leülni, még partner sem kell hozzá. Ezen még egy nőgyógyász sem vonja fel a szemöldökét, nem hogy megalázna miatta bárkit, feleslegesen aggódsz.

2022. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nem, bár lehet hogy így, mert kismama vagyok elég sűrűn voltam mostanában és már nem üti meg az ingerküszöböm. Régebben egy picit zavart. De fertőzéssel sem fog kinevetni
2022. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván senki nem szeret nőgyógyászhoz járni, de az a dolga, hogy segítsen. A fiatalok amúgy normálisabban gyakran, mert meg nincsenek kiégve. Én is fiatal nőhöz járok, nagyon normális. Nem kell előtte szégyellned magad, amúgy gondolja arra h naponta csomó emberrel találkozik, nen pont rólad fog elmélkedni.
2022. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha zavar, akkor csinálj egy Canesten, majd egy Betadine kúrát. Előbbi a gombát, utóbbi a bakteriális bajokat takarítja ki. Lehet, hogy el is múlik, és megúszod az orvoshoz menést.
2022. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Én csak fogorvos előtt. De akkor nagyon. Nőgyógyászhoz én simán bemegyek.
2022. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem jókedvűen megy, magasan a legkellemetlenebb vizsgálat szerintem. De alapszabály, hogy mindig látott a te bajodnál durvábbat, és egyébként is az a dolga, hogy segítsen. Nem nézhet le, nem szólhat be. Egy kis fertőzést strandon is elkaphatsz önhibádon kívül, nem kell ehhez "ordenáré rbancnak" lenni.
2022. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Én nem. Soha nem is szorongtam emiatt.

Inkább keress fel egy pszichológust ezzel.

2022. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Én se szorongok. Nem vagyok szégyenlős.

De volt már olyan szitu, hogy ezt ismerősök előtt szégyelnem kellett (volna).


Úgy megyek oda,mint minden más orvoshoz. Csak a vizsgálat eredménye miatt vagyok ideges.

2022. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!