Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csökkenhetett barátnőm libidój...

Csökkenhetett barátnőm libidója a fogamzásgálótól? Vagy teljesen normális, amennyire ő kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Mindketten elsől vagyunk egymásnak, és még azelőtt írták fel neki a Reziát, hogy először lefeküdtünk volna. Szóval nem tudom, mennyire vágyott volna a szexre fogamzásgátló nélkül, ezért nehéz a kérdés. Előtte már régóta volt orál, szóval azt tudom, hogy a tabletta óta teljesen kiszáradt, egyáltalán nem nedvesedik. Szóval maradt a síkosító. :/

Élvezi a szexet, csak még mindig fáj neki sokszor. Azt mondja, van hozzá kedve, kíván engem. De én ezt annyira nem látom rajta. Őszinte, de szerintem ő egyszerűen nem érez olyan vágyat, mint én. Tudjátok, amikor az ember nem gondolkozik, csak már testileg is nagyon megkívánja a másikat és rá akar mászni. Na, én ezt sosem láttam rajta. Inkább mintha csak szerelemből csinálná. Az orált egyébként nagyon élvezi, nagyon nagyokat tud élvezni.

Szóval ti mit gondoltok? Egyszerűen csak nem az a kanos típus, normális, hogy sosem mászik rám sóvárogva? Vagy lehet, hogy a fogamzásgátló teszi? Esetleg teljes mértékben az okozza, hogy még mindig fájnak neki az együttlétek több hónap után is?

Lassan két éve stabil kapcsolatban vagyunk együtt egyébként.

(Remélem jó kategóriába írtam a kérdést, bocsi, ha nem.)


Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)



2022. máj. 29. 01:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet válaszolni, a fogamzásgátlónak lehet ilyen mellékhatása. És az sem segít, ha nem nedvesedik és fáj neki a szex.

Az is lehet, hogy ő visszafogottabb típus, de ezt a két év alatti viselkedése alapján te is el tudod dönteni, a petting is szex, nem csak a behatolás, úgyhogy arról vannak tabletta mentes élményeid.

2022. máj. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

D először is egy nő sohasem lesz olyan mint egy férfi szex terén. Ti teljesen máshogy gondolkodtok, persze vannak kivételek, mert van olyan nő aki mindennap 5x tudna.

A fogamzásgátló tudja csökkenteni a libidót, amiatt is száraz. Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni.

Nem értem miért baj az hogy csak szerelemből csinálja?! Örülj neki hogy normális barátnőd van vagy ülj le vele és kérdezd meg tőle.

Az meg hogy fáj neki, sok mindentől lehet. Menjen el nőgyógyászhoz.

2022. máj. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán okozhatja a fogamzásgátló. Nekem legalábbis így volt. 2x próbálkoztam vele, soha többet.
2022. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Második:

Azért zavar, mert nem érzem, hogy kíván engem. Ami azért szerintem érthetően okozhat egy kis hiányérzetet.

Más úgy hozzáállni, hogy 'hmm végülis miért ne csináljuk' vagy hogy tényleg látod a másikon hogy akarja, vágyik rá, rád.

A szenvedély itt a különbség.

De igen, azt is értem, hogy a nők máshogy működnek. Ezért is nehéz megítálni a szituációt.

2022. máj. 29. 09:40
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyébként az, hogy a fogamzásgátló miatt nem nedvesedik, akkor nem jelenti feltétlen a libidó csökkenését?
2022. máj. 29. 09:41
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

A libidó csökkenése = azzal hogy valaki nem kívánja a szexet. Ez pedig nem ugyanaz azzal hogy a partnerét nem kívánja. Így már érted?

Szóval attól még kivan téged de a szexet nem annyira.

A nedvesedés más dolog. Van aki kívánja a szexet mégse nedvesedik annyira.

2022. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

,,Szóval attól még kivan téged de a szexet nem annyira."


Ezt kifejtenéd kérlek? Nem értem, hogy érted, mert én a szexuális vágyra lennék most kíváncsi.

2022. máj. 29. 14:57
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom ennél jobban kifejteni, szerintem érthető.

Ezt egy férfinek nehéz megmagyarázni.😄

2022. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

7es

Szvl mintha leblokkolódna a szexuális vágya, de téged szeret és akar téged és akar veled szexelni, csak nincs libidója...

2022. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nekem sem volt kedvem szexelni.


Az exemet szerettem, meg jó lett volna, de közben csontszáraz voltam, fájt minden aktus, annak meg semmi értelmét nem láttam.


Síkosító? Hogyne, kibsztam inkább a gyógyszert :D

2022. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!