Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a másfajta...

Lehetséges, hogy a másfajta fogamzásgátló miatt van visszatérő folyásos, viszketéses panaszom?

Figyelt kérdés

Átlag 2-3 havonta elojon, az utan kezdodott nem sokkal, hogy masfajta tablettát kezdtem szedni(1 eve). Előtte evekig Mirabellat szedtem, soha nem volt ilyen gond. Párommal nem hasznalunk ovszert, de igényes magára + használta mindig amit a nőgyógyász mondott neki is krémet. (meg nem csal, ilyet ne irjatok:D)

Exemmel sem hasznaltunk gumit viszont ott masfajta tablettát szedtem es nem is jott elo soha semmi intim panasz. Tanácstalan vagyok. Figyelek ra hogy torolkozot gyakran csereljek, intim mosakodot használok tusfurdo helyett stb...



2022. máj. 31. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
szokás is lehet vagy attól mert krémet használ a barátodnál is elő jöhet.alsónemű váltás esetleg
2022. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!