Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb hüvelykúp,...

Skorpió87 kérdése:

Melyik a legjobb hüvelykúp, ami nem vényköteles? Illetve ki mit használt gombás fertőzésre, méhszáj gyulladásra?

Figyelt kérdés
Cickafarkteát iszom és majd szeretném szedni a medveszőlőlevél tablettát. Úgy gondolom így elég hatásos lehet.

2022. jún. 1. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Most felfaztal vagy fertozesed van? Honnan tudod, hogy pontosan mi bajod? Honnan veszed, hogy mehszajgyulladas? Azt csak rakszuressel lehet megallapitani.
2022. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felfáztam már többször is...Voltam nőgyógyásznál, majd 13-án derül ki, hogy pontosan mi a probléma. Méhszájgyulladást állapított meg első körben, és hogy gombás fertőzésem is van. Gyno-Pevaryl kúpot írta fel, amit el is használtam, az első kúp után nagyon viszkető érzésem volt, de a többinél már nem. Fogalmam sincs, hogy érdemes-e használnom még, vagy valami erősebb volna nekem jó. Az a baj, hogy már erőltetném, hogy lábaljak ki ebből az egészből...

Szóval a fertőzést 3 db nálam nem fogja elmulasztani. Valami erős, vagy tartós gyógyszer, vagy készítmény lesz nekem jó. Persze érdemes megvárni, hogy mi lesz az eredmény. Csak bosszant, hogy mit tegyek addig...Mert kb. csak kísérleti nyúlnak érzem magam jelenleg.

2022. jún. 1. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Es a felfazasra nem kaptal antibiotikumot?
2022. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha makacs gombád van arra makacs gyógyszer kell. Vannak szisztémásan ható antimikotikumok. Fluconasole az egyik. Természetesen vényköteles, és nem játék.


Jobbulást

2022. jún. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit tegyek. Majd mit àllapítanak meg a mintavételből... 🤔A nőgyógyàsz felírt egy gyógyszert mellé, ami gombaölő és slussz. De pl. hüvelyflóra visszaàllító dolgot nem írt fel. Egyébként nem tudom minden esetben érdemes-e vagy sem.


Anno a körzeti orvos írt fel antibiotikumot felfàzàsra, ami hasznàlt egy darabig...


Arra gondoltam, hogy vennék pl. diólevél kapszulàt, az talàn hatàsosabb is. Kimondottan erre jó. A medveszőlőlevél húgyuti fertőzésre jó többek közt. Vagy, ha van kettő keverve kapszula formàjàban.


Köszönöm szépen, hàt remélem kilàbalok belőle idejekoràn...

2022. jún. 2. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy hatasosabbak ezek a gyogynovenyes cuccok....kiegeszitesnek oke, meg a felfazas elso 1-2 napjan talan hasznalnak is, de ha makacs vagy visszatero hugyuti fertozesed van, oda antibiotikum kell.

Tudom, sajnos otthon vagyok a temaban. Tavaly 20 napos antibiotikumkurat kaptam, mert addig havonta fel voltam fazva. Lekopogom, de azota semmi bajom.


Huvelyflora helyreallitot pedig nem kell felirni, minden sarkon kapni es igen, hasznalni kell, felfazaskor is meg minden kezeles utan.

2022. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak nem voltam ezzel tisztában...Utólag olvastam, hogy volt akinek felírta az orvos a hüvelyflóra visszaàllító készítményt, ja mondom, jó tudni...
2022. jún. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!