Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Autópályás benzinkúton mi...

Autópályás benzinkúton mi miatt árulnak betétet meg tampont?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam az egyik Mpetrol-kúton

A kérdés azért merült fel, mert ugye a szimpla bevásárlást nem az autópálya benzinkút-shopjában intézi az ember, ha pedig utaznak az emberek valahova és megvan a menszesz(pályán jó eséllyel hosszabb útra) akkor pedig tartanak maguknál cseredarabot.

Kik lehetnek a pályás kutaknál az ilyen termékek célcsoportjai?


(Nem kötekedés, tényleg csak kíváncsiságból kérdezem)



2022. jún. 2. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A feledékeny emberek a célcsoport. Én is mindig kifelejtek valamit az utazótáskából, jó ha kap egy betétet, egy tusfürdőt, dezodort, vagy fogkefét az ember.
2022. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
hidd el alöbb jön vagy később és nincs nála
2022. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Elrabolsz egy lányt, nem tudod, hogy éppen menstruál, hát veszel neki valamit, nehogy bizonyítékot hagyjon a kocsidban.


Viccen kívül: tényleg hasznos, ha ilyen vészhelyzeti cikkeket bárhol megkaphat az ember. Előfordulhat, hogy hazafele tartasz, amikor észreveszed, hogy korábban jött meg. A semmi közepén kellemetlen, ha nem jutsz hamar tamponhoz, vagy betéthez.


Nagyon kicsi a készlet, és jóval drágábban adják, mint máshol, így nekik is megéri. Onnan tudom, hogy én is gyakran vásárolok a közeli benzinkúton, mert a munkám nem mindig teszi lehetővé, hogy a normál boltok nyitvatartási idejében odaérjek.

2022. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon szép és jó az az elképzelés, miszerint minden nőnek tűpontosan jön meg, de sajnos ez nem így van. Sokaknak összevissza van a ciklusa, azt sem tudják, mikor jön meg. Sokan pedig eleve nem vezetnek menstruációs naptárat.

Meg egyébként is bárkivel történhet baleset bármikor.

Jobb ha árulnak mindenhol ilyesmit, mintha nem lehetne hozzáférni. Engem megnyugtat hogy vészhelyzet esetén benzinkúton is hozzá lehet jutni.

2022. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert is árulnak.
2022. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért árulnak a banzinkutak tampont? Amiért úgy általában árulnak dolgokat, mert megveszik. Profit van rajta. Ő meg a profitból él.
2022. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez valószínűleg a legostobább kérdés amit itt valaa olvastam, kizárt, hogy a kérdező nem fétisből kérdezi.
2022. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg értelmetlen kérdés. Ennyi erővel azt is megkérdezhette volna hogy miért árulnak élelmiszert vagy kávét a benzinkúton.

Mivel az ember úton van szüksége lehet ételre, italra, pelenkára, óvszerre, vagy épp tamponra.

2022. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!