Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik tampont is és betétet is...

Akik tampont is és betétet is használnak, mitől függ, hogy épp melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Mi alapján dől el, hogy épp melyik a jobb? A tampon vagy a betét? Akik mindkettőt szokták rendszeresen használni menszesznél

2022. jún. 3. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én csak akkor használok betétet, ha otthon vagyok, ha elmegyek valahova akkora tampont szoktam, mert félek, hogy átázok. Valamint az első két napban tampont is rakok fel+mellé a betét. Az utolsó 2 napon van az, hogy el merek indulni otthonról csak betéttel. Az első két napban éjszakára is tampon+betét, félek hogy enélkül átázok.
2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

En nappal altalaban tampont hasznalok, ha megyek valahova, peldaul dolgozni. Ejszakara, meg amikor csak itthon vagyok, akkor betet.


Ennek az az oka, h tamponnal egy kicsit komfortosabb, nem felek ugy az atazastol, nem latszik a betet korvonala, nincsennek szagok stb.

2022. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Az élethelyzettől.
2022. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Tampont akkor, ha nem nagyon erős, mert csak a kis tampont bírom.

Meg strandra, uszodába. Máskor mindig betét, nekem az sokkal kényelmesebb és sokkal jobb cserélni, ha nem otthon vagyok.

2022. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én betéttel nem tudok nyugodtan aludni, mindig ráébredek ha épp távozik aminek távoznia kell... szóval én tamponnal alszok. itthon általában betét, mert nem sok mennyiségre. munkába változó. ha délelőttös vagyok, tampon+betét, a délelőtt folyamán a tampont kiveszem, ha erősebb még a vérzés akkor teszek tampont, ha nem, akkor csak a betét marad, hiszen 2kor ugyis jövök haza. ha délutános vagyok, tampont használok többnyire, kivéve a vége felé, mert akkor még kevesebb.
2022. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Tampon és betét egyszerre. Éjszaka is. Kb 3-4 napig csak így tudok működni.

Utána általában elég a betét.

2022. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első 3 napban egyszerre, mert így van meg a biztonságérzet.
2022. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanában betét, missed ab műtét után csak azt lehetett, akkor bevásároltam jócskán, mert mindenféle nagyon durva vérzésről beszéltek, de egyáltalán nem volt erős a vérzés. Így most elhasználom a sok betétet, amit betáraztam, ha újra terhes leszek, szülés után úgyis csak azt lehet használni. Ha meg most nyáron vízpartra megyek, akkor majd tampon, egyébként betét. Melóban könnyebb cserélni a betétet, meg a kukához elgyalogolni vele, mint az ázott tamponnal a zsebemben.
2022. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tampont csak a munkahelyemen használok, közepes méretű betéttel, mert nagyon félek, hogy átázok. Itthon csak betétet használok, nekem az a kényelmes.
2022. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!