Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont vagy szárnyas betétet...

Tampont vagy szárnyas betétet használtok? Melyiket és miért épp azt?

Figyelt kérdés

Márkát is írnátok nekem? És egy életkort is légyszíves! :)

Köszönöm!


2010. szept. 19. 14:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tamponból csak O.B.-t használok.Normált,light dayst vagy minit a vérzés erősségétől függően.
2010. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én tampont a Penny-ben szoktam venni, asszem' Tampi a neve. :)"


Ezen jót mosolyogtam, aranyos neve van. Én már sok sok éve tampont használok, o.b.-t természetesen, mert a borítása miatt könnyebb felhelyezni. Utánanéztem az intim tölcsérnek, kicsit bizarr, de kipróbálnám, csak elég drága. Szerintem a tampon nem teszi tönkre a hüvely izmait, legalább is nem tapasztaltam. A betéttől nagyon viszketek, emlékszem amikor még azt használtam, itthon minden cserénél megmosakodtam, de mégis mindig kimarta a bőröm, mint a babáknak a pelenka.

2010. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

én itthonra meg éjszakára betétet használok. metrosat szoktam venni, vagy az üzletbe a legolcsóbbat leginkább. tamponból persze o.b. lehet h egyik sem egészséges de akkor mit tegyünk ellene?:D engem nem érdekel, nem csak ez az egy dolog az egészségtelen az életünkben szerintem.... amúgy meg nem erős a ciklusom és nem is tart sokáig így nincs nagy problémám vele :D. használtam már a fresia vagy milyen nevű tampont is,de olyan rossz volt felhelyezni h letettem róla, és maradtam az o.b-nál :) tampont azóta használok mióta barátom van, és már szüzen kezdtem a használatát.

*L

2010. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2010. szept. 20. 08:30
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 éves korom óta használok tampont, a betétet nagyon undorítónak találom. De nagy ritkán otthon használom.

Az ob tampon nekem nem igazán vált be, nekem is elszakadt nem egyszer a madzag az ellenőrzésnél. (szerencsére)

Naturellát használok gyakrabban, de a Sparban is árulnak olcsóbb fajtát, nekem az is tökéletesen megfelel.

Megnéztem az intim tölcséres videót. Szerintetek hogy lehet megoldani a vízzel való kimosást pl. a suliban? elég érdekes lenne, h az egyik csapnál mossa valaki a kezét te meg a másiknál a vért öblíted ki. Vagy ez egész nap bent lehet? lehet csak én nem értem, akkor bocsi. :)

2010. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

13:59


Hát ez az... Ez egy jó kérdés. Meg kéne kérdezni a forgalmazót szerintem, hogy mennyi ideig lehet bent. De egyébként én mintha azt olvastam volna azon az oldalon, hogy naponta minimum 2-szer kell cserélni.


Suliban ez tényleg nem kivitelezhető, mert nincs mosdó ugye a wc-fülkében... És az meg gusztustalan lenne ha a közös mosdónál mosnánk ki. Meg nem is higiénikus...

2010. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Na igen! Ez tényleg nagyon jó kérdés! :D
2010. szept. 21. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!