Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik 1 napja??

Miért késik 1 napja??

Figyelt kérdés

NAGYON pontos szokott lenni a menstruációm, többnyire 29 naposak a ciklusaim, néha 28. Régóta nem késett. És most 30 napnál járok, tegnap este olyan erősen görcsöltem, hogy azt hittem ma reggelre meg fog jönni, fájnak a melleim, ingerlékeny vagyok, és BORZASZTÓAN rástresszeltem már... de tényleg már gyomorgörcsöm van az idegességtől.

Voltam együtt a barátommal, de nem tette be, viszont mindenféle olyat olvastam, hogy még egy pettingelés közbeni előváladéktól is teherbe lehet esni... azóta néha elkap a sírógörcs, hogy mi van, ha bármi ilyen történt, vagy véletlenül is előváladék jutott volna belém?? Valaki segítsen, mert már idegbeteg lettem ettől, és nekem sose késik a menstruációm...

Igaz, sok stressz ért mostanában, érettségi, családi feszültségek, munkaügyi dolgok, meg fogytam pár kilót, meg most ez a késés miatti stressz, nem tudom mennyire járul hozzá a késéshez.

Mással volt már ilyen? Nyugtassatok meg, hogy utána megjött:(



2022. jún. 12. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. 1 nap késés semmit sem jelent. Ha le se feküdtetek egymással, akkor kizárt, higy terhes legyél. A stressz, a meleg, akármi befolyásolhatja, nem vagyunk robotok. A hormonrendszer meg érzékeny dolog. Nekem is elég pontos általában, de félévente előfordul, hogy egy ciklusban késik 3-4 napot.
2022. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk gépek, előfordul a késés akár 1 ciklus is kimaradhat néha.

Ha jól értem még csak nem is volt behatolás, terhes 100%, hogy nem vagy. Igen az előváladékban lehet 1-2 hímivarsejt, de azok nem hosszútávfutók, és a levegőn eleve elpusztulnak nagyon gyorsan, úgyhogy feleslegesen aggódsz.

2022. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megjött?
2022. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem:( és szörnyen idegeskedek reggel óta, tegnap este már úgy éreztem, mintha reggelre megjönne.
2022. jún. 12. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha befejeznéd a hisztit?
2022. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálok megnyugodni, de nehéz
2022. jún. 12. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint abbahagyod a hisztériát hidd el, meg fog jönni. Egy nap késés pedig kutya füle. Majd ha már egy hónapot késik, na akkor lesz miért aggódni.
2022. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!