Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért féltek sokan, hogy a...

Miért féltek sokan, hogy a COVID-oltás bekavar a ciklusba? Miért baj egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tavaly, amikor mentek az oltások a covid ellen, csak olvasó voltam, de rengeteg volt az ilyen kérdés, eszembe jutott.

De az okát nem értem, miért számít olyan bajnak, ha az oltás megkavarja a menstruációs ciklust és nem akkor/nem úgy jön meg? Milyen kár van belőle? Vagy miért tartottak tőle sokan?



2022. jún. 12. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Hat nem tudom, azert az eleg szivas volt, hogy oltas utan 1 honapig kimaradt, majd utana 45 naponta jott meg egy darabig, a 28 helyett.

Es kozben hozzatennem, hogy amikor kimaradt, vegig iszonyatosan gorcsolt a hasam, fajt a mellem 1 honapig, aztan ugy elontott a ver, mint meg soha.


Es utana is borzasztoan eros lett a verzesem es sokkal fajdalmasabb volt. Vegul aztan rendezodott, de szerintem ez igenis nagy problema. Sokszor nem csak annyi a baj, hogy kesik. Na meg az ember nem is tudja igy, hogy mikor szamitson ra, allandoan attol kell felni, hogy akkor jon meg, amikor epp nincs wc a kozelben vagy feher gatyaban vagyok, mittudomen.

2022. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Csak az félt tőle, aki nincs tisztában a női test működésével, mert megbukott bioszból. Az ilyenek fröcsögnek a leghangosabban :)
2022. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

🤦🏽‍♀️Te pasi vagy, mi?

Én nem féltem, mivel nem oltatok. De ha akarod, bemutatlak egy 13 éves kislánynak, aki el tudja neked mesélni, milyen jó az, amikor 2 hétig folyamatosan dől belőle a vér, ájulásig rosszul van, kimarad az iskolából, majd 4féle gyógyszert szed egyszerre, hogy rendbe jöjjön. (Az egyik mellékhatásától rosszabb állapotba kerül, mint előtte.)

De nyilván jobban járt vele, mint egy 1 hetes náthával, ami ellen kapta az oltást.🙄

2022. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

2-es: igen, ez valszeg egy pasi, akit nagyon izgat a menstruáció, nézzétek végig a kérdéseket, több hasonló van mostanában, ahol "értetlenkedik" ezzel kapcsolatban, pl. "Miért baj, ha nyaraláskor jön meg?".

Eddig betétes meg nőgyógyászos perverz volt, most már itt a menstruációs is...vagy ugyanaz a tag és most erre élvez... Nem semmi!

2022. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4

ezek szerint volt ilyen a környezetedben? :(

2022. jún. 12. 20:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Amúgy elnézést, ha valakit megbántott a kérdés!
2022. jún. 12. 20:05
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
#6! Ezek szerint volt. Nem is egy. Csak gondoltam, hátha a tyúkeszeddel előbb megérted, ha a gyerekkel illusztrálom, ha már ellógtad a biosz órákat.
2022. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

Igen, mindenki tudja, hogy okozhat, még az olyan tudatlan prolik is, mint te, de aki tanult iskolában bioszt, az ettől nem fosik be, mert tudja, hogy semmi bajt nem okoz.


Hiába írod le minden kommentedbe, hogy agyatlan etc és egyéb sablon dumák, ha aztán meg magadat égeted be

2022. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem védem az oltásokat, de azok nekem semmilyen zavart nem okoztak, a Covid viszont igen. Pont a fertőzés alatt jött meg és azóta is nagyon erősen vérzek és soha nem tapasztalt erős görcseim vannak, amire kettesével szedem 3 óránként a fájdalomcsillapítót.
2022. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Na:

[link]

2022. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!