Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legbizarrabb hely,...

Mi volt a legbizarrabb hely, ahol tampont vagy betétet kellett cserélned?

Figyelt kérdés
Előfordult már, hogy fürdőszobán/WC-n kívül kényszerültél betét/tampon cserére? Mi volt a legkörülményesebb hely e szempontból?

2022. jún. 15. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ejtőernyőzés közben.
2022. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Vitorlás túraversenyen szinte minden évben...
2022. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Túrázás közben. Nagy cucc.
2022. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Margitszigeten egy bokorban
2022. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem hogy annyira bizar: vadkempingezés közben sátorban, mezőszélen, túrázás közben bokor, strandon öltözőfülke, tengerparton sziklák között, kocsiban. Szinte bárhol megoldható, ha kell akkor kell.
2022. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyoooon koszos wcben, futótáborban
2022. jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szaturnusz
2022. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
A legextrémebb a Csalagút wc-je volt, életemben kb másodszorra használtam akkor tampont, mert azt tudott valaki adni sos-ben (váratlanul jött meg). Majdnem vége volt a menetidőnek, mire odaértem, rengetegen álltak előttem és valami okádék mocskos, büdös volt 🤮 na azóta minden egyes táskámban van halálpontos ciklus mellett is egy db betét ilyen esetekre, mert csodálom, hogy olyan higiénia mellett nem kaptam el semmit felhelyezéskor. Vonat wc-be eleve nem szívesen megyek, de tamponozni főleg nem.
2022. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szarás közben, fel kellett kelnem a wcről tampont cserélni miközben a kábel félig kilógott a seggemből és ott himbálózott közben. Akkora kábel volt mint a buszkormány.

30N

2022. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vonaton, tűrázás közben :)
2022. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!