Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől barnázhatok ennyire?

Mitől barnázhatok ennyire?

Figyelt kérdés
Két hete szinte folyamatosan barnázok. Megőrülök tőle. Az utóbbi két hetem pörgősebb az átlagosnál, sokkal többet talpalok, mint szoktam. A reggeli hőm az utóbbi három napban: 36.3-36.5 között alakul, ciklus közepénél 36,9 szokott lenni. Hétvégére várom a mensit. Nőgyógyászhoz csak július végére kaptam időpontot.

2022. jún. 16. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem volt peteérés, nem tudott megrepedni a tuszo és most egy cisztad van, az vérzik.

Nekem sajnos folyamatosan ez a problémám, és folyamatosan van pecsetelo verzesem.

2022. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két hónapja voltam nőgyógyásznál teljeskörű vizsgálaton. Ennyi idő alatt kialakulhat egy ciszta?
2022. jún. 16. 06:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bármelyik ciklusban kialakulhat ciszta, ha valamiért elmarad a tuszorepedes, de ezek mentruaciokor el is tűnnek, semmi következménye nincs, ha ez ritkán megtörténik.

Nekem ultrahangon egyszer okolnyi cisztakat láttak, már műtétre akartak küldeni, három hónap múlva még semmi nem volt, utána meg terhes is lettem.

2022. jún. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. Én a sokkal aktívabb napokra meg a nagy melegre fogtam eddig, de mivel két hete szinte meg sem áll a pecsételés aggódni kezdtem. Köszönöm a válaszod!
2022. jún. 16. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Két hete szinte folyamatosan barnázok. Megőrülök tőle."


Ettől miért? Fáj is valami mellette? Vagy mitől olyan kellemetlen?

2022. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Attól kellemetlen, hogy mindig azt hiszem, hogy meg akar jönni, főleg ha picit több jön. Annyira nem barnázok, hogy tampont viseljek, a betét pedig ebben a melegben nagyon kényelmetlen :/
2022. jún. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!