Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha otthon hagytam...

Mit tegyek ha otthon hagytam a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés
Még csak az 5. szemet venném be ma az 1 hetes kihagyás után, tehát a levelet most kezdtem el szedni. Otthon felejtettem a fogamzásgátlóm. Mi a teendő ilyenkor? Pár napig most nem tudok hazamenni. Gondolom az gond lenne ha most abba hagynám a szedését, mert az újra előidézné a menstruációt, ami ugye még csak most múlt el, ami nem lenne túl egészséges.

2022. jún. 19. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Mégis milyen tanács kell?

Menj haza érte, vagy ne menj.

2022. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha Mo-n vagy akkor hívd fel az orvosod, hogy dobjon fel a felhőben egyet és vegyél egy új dobozt gyorsan.

Ha külföldön akkor kérj egy receptet az orvostól és menj el vele a patikába és mond el a problémád.

Sok sikert!

2022. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
2, nem mindegy, mikor vette...
2022. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

3-as: vannak gyógyszerek ahol tényleg nem, viszont tapasztaltam és orvos is mondta, hogy a fogamzásgátlónak a rendszer viszonylag kevés idősávot ad arra, hogy ne lehessen venni.

Nem tudom te mikor jártál így, én kb egy éve 1 hónap különbséggel vettem 3 hónapnyi fogamzásgátlót.

2022. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!