Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mellekhatasai vannak...

Milyen mellekhatasai vannak az estelle fogamzasgatlonak es meddig tartanak?

Figyelt kérdés

Itt nem a trombozisra es a komolyabb egeszegugyi mellekhatasokra gondolok, azokat mar vegig olvastam, hanem a libido csokkenesere es a hangulatingadozasra.Az elso levelet most fejezetem be, de az elso honapomban folyamatosak voltak a hangulat ingadozasaim, stresszeltem es rosszul ereztem magam, ami nem volt ram eddig jellemzo. Ez elmulhat az elso harom honap utan? Tudom, hogy a mellekhatasok ilyenkor atmenetiek, de megis aggodom azon hogy egesz nyaron depresszios leszek, de gyereket meg ugye nem szeretnek. Miket tapasztaltatok?


19/L



2022. jún. 20. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénenként eltér. Nekem nem okozott gondot. Kipróbálod, aztán majd meglátod. Ha nem jön be, akkor keresel alternatívát
2022. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg a 2-3 hónapot, itt senki nem tud olyat mondani ami rád 100%-ig jellemző lehet. Meg kell találni a hozzád passzoló gyógyszert. én nem találtam meg, ezért használok fél éve Cayat. Végső esetben próbáld ki, ha kíváncsi vagy milyen írj privátban.
2022. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!