Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti barnázás...

Menstruáció előtti barnázás mikor ad okot aggodalomra?

Figyelt kérdés
Az előző havi és a jelenlegi (még meg nem jött) menstruációm eddig nem tapasztalt, barna folyás előzte meg 2-4 napig. Nem emlékszem pontosan, mert most kezd el furcsává válni, hogy jelenleg is ez van 2 napja már, a 29-ik napon vagyok és még nem jött meg, pedig átlag 27 napos ciklusaim vannak. 2019 decembere óta nem szedek fogamzásgátlót, előtte 9 évig szedtem, de az abbahagyása óta előző hónapig nem volt probléma vele, pontosan lehetett rá számolni. Hány hónapot érdemes kivárni, mielőtt orvost keresnék fel? Ha a 3-ik alkalom is ez lesz, már érdemes elmenni nőgyógyászhoz?

2022. jún. 21. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Progeszteron hiány, nincs jelentősége, hacsak nem gyereket tervezel nem foglalkoznak vele.

Az éves rákszűrésen említsd meg.

2022. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Addig még van 10 hónap, ha fél évnél tovább tartana, akkor sem érdemes felkeresni vele valakit? Én is erre tippeltem, de nem akarom elhinni, hogy ez egyről a kettőre így kiütközzön…
2022. jún. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!