Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm 11napja...

Megjött a menstruációm 11napja azóta tart.Elég durva alhasi görcsöm van mellette enyhe mell fájdalom. Jövő héten keddre kaptam időpontot nogyogyaszhoz de Elegge felek.. Volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 00:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Nekem még nem. Soha. 41/f
2022. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Tessék vele sürgősen szakorvoshoz menni! Ez már nem menstruáció, hanem valami gyulladás a belső nemiszerveknél. Esetleg eszkalálódott endometriózis, vagy...

... Tudnék rosszabbat is mondani, de feleslegesen nem akarlak riogatni. Beutaló NEM KELL.

2022. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2. Már megint egy halálmadár riogat.

Hány éves vagy, kérdező? Lehet, hogy nincs is még beállva.

2022. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2022. jún. 23. 11:13
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Menj el ma nőgyógyászhoz. Sürgős eseteket fogadnak időpont nélkül is, csak várni kell. Nem lehet baj, ha elmész és legalább megnyugszol
2022. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok halálmadár. De mi a francért szenvedjen szegény, ha JOGOSULT az ellátásra, ami mellesleg ingyenes és INDOKOLT?


Emellett várhatóan nem fogja ott semmi sérelem érni. Mentális sem, és fizikai sem.

Lehet hogy 1 tablettát kéne neki most az egyszer bevennie, és holnapra minden OKÉ lenne. Ez is lehet.


Kérdező ne félj, nem fognak könyékig felnyúlni a hüvelyedbe. Sem kézzel, sem eszközökkel. Nem fog fájni.

2022. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

6

A manuális vizsgálatot biztosan nem ússza meg. 16 évesen biztosan nem erre vágyik. Mint ahogyan senki sem.

Ehhez nem kell orvos; lehet, még be sem állt neki rendesen. Ennyi +/- belefér.

2022. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Gondolom addig nem is tudnak az ultrahangon kívül semmit csinalni amíg megvan
2022. jún. 23. 16:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérsz egy sürgősségi beutalót azzal azonnal fogadnak ahogy odamész.
2022. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"nem is tudnak az ultrahangon kívül semmit csinalni amíg megvan"


Igen, szerintem is így van kérdező. Aki azt írja hogy ennyi ± belefér az nagyon rosszul látja. Nem az a baj hogy ossze-vissza időközönként jön meg (mondjuk 16 évesen már ez régen rendeződik NORMÁL esetben), hanem az hogy ide-stova 2 hete vérzel.


Hát mennyi vért vesztettél már..? Jó sokat. Az meg kell. Anélkül elkókadsz. Talán már most is sápadtabb vagy, mint szoktál lenni.

2022. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!