Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valós a teszt eredménye?

Lehet valós a teszt eredménye?

Figyelt kérdés
12 napja megszakításosan közösültem a párommal (nem történt baleset), 2 napja kellett volna megjönnie a havimnak, és ma hajnalban teszteltem de negatív lett. lehet valós az eredmény? Tény, hogy mostanában stresszes vagyok ami kihathat a havira de sajnos a tünetekbôl nem tudom megállapítani, hogy mi történik velem mert pl az állandó fáradtság, mellfeszülés/fájdalom, szédülés, hangulatingadozás amit most is tapasztalok általános menstruációs és az elôtti tünet nálam.

2022. jún. 24. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

De történt baleset, mert nem védekeztetek. A megszakítás nem védekezés, bármennyire jónak érzitek.

Üdv egy 11 éves megszakításos "védekezésből" fogant csodacsajszi anyukája

2022. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom nem vágytál a lányodra :) de a kérdés nem errôl szólt!
2022. jún. 24. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
12 nappal ezelöttiből 10 es negatív tesz valós lehet. Évekig védekeztünk megszakítással és sose lett baba. 2 nap múlva ha nem jön meg csinálj egy facelle,predictor reggeli tesztet és ha negatív akkor az negatív.
2022. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem 90% hogy nem vagy terhes. Elég kicsi a valószínűsége mert ahhoz sok dolognak kéne klappolnia plussz nagyon virgonc kis katonákra lenne szükség ilyen esetben. Mi is így “védekezünk” évek óta és nem lett baj soha, sőt most kifejezetten szeretnénk végre egy kis csodát, de 4 hónapja nem sikerül sajnos pedig minden a nagykönyvben leírtak alapján történik. DE majd ebben a hónapban !

A tünetek nálam is ilyenek szoktak lenni mensi előtt viszont stresszes időszakban nekem is van olyan hogy konkrétan olyan fáradtnak érzem magam mint aki egy hete nem alszik stb..

DE persze ez csak egy vélemény. Pár nap múlva azért csinálj tesztet!:)

Aztán szorítok hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!:)

2022. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Prima 10-es tesztet használtam amiben 2 db van szóval a másikat pár nap múlva megcsinálom. Igazából hosszú ideje így "védekezünk" és nem bánnánk ha már lenne baba de egy elég hosszú költözés elôtt állunk, és ezért szeretnék biztosra menni az eredménnyel mert akkor nyilván nem a legnehezebb dobozokat fogom cipelni meg valami vitamin sem ártana stb. 4. sok sikert nektek! remélem ebben a hónapban már össze jön a kis csoda! :)
2022. jún. 24. 09:35
 6/7 anonim válasza:
73%

szia! Mindenképp csinálj még egytesztet! szerintem a tesztek nagy valoszínűséggel pontosak! Mondjuk ha pozitív akkor valoszínűbb a terhesség mintha nem pozitív és nemvagy terhes.

Nekem mikor 3 év sikertelen probalkozás után pozitív lett mondjunk én akkor sem hittem el mert annyira hihetetlennek tűnt! mi is igy védekeztünk! elég sokáig! aztan kb 3 éve döntöttük el hogy szeretnénk egy babát! azóta nem védekeztünk.. 3 évbe telt mire végre teherbe estem .

Szóval 2-3nap mulva ujra teszt :)

2022. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi 6.! rajta leszek az újra tesztelésen. örülök, hogy összejött nektek, még ha sok idôbe tellt is :)
2022. jún. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!