Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire termeszetes a noknel...

Mennyire termeszetes a noknel az atlatszo feher folyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja nagyon sok atlatszo folyasom ( nem buzos, nem viszketek semmi egyeb tunet nincs) csak tenyleg sok!

Ez termeszetes? Eddig ilyet nem tapasztaltam.

Koszonom!


2022. jún. 24. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Igen, normális
2022. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2022. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek :)
2022. jún. 24. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Nézd, van aki a korpás hámló fejbőrt is normálisnak tekinti. Van aki évtizedekig járkál körömgombával, mert azt látja másnak is van, akkor ő sem fog belehalni. Ehhez is lehet mérni a mormalitást, mint ahogy teszi ezt szerintem az első két válaszoló is


Visszatérve a folyásodra (amit nem mondtál még el; hogy pontosan honnan jön, hol tartasz a ciklusban stb), úgy érzékeltem szavaiból valami feltűnően más, mint eddig volt.


Már válaszoltak, és a GYK-n legtöbben azt fogják mondani hogy ez így OK, én a helyedben megkérdeznék egy szakorvost is.

De legalább a háziorvossal konzultálhatsz, és ha ő is azt mondja hogy irány a nőgyógyászat akkor már tényleg indokolt.


Nem kell félni, nem fogja elvenni a szüzességed, és fájni sem fog. 😉

2022. jún. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen. A folyás is mindenkinél más, van akinek alig van, míg másoknak meg sok.
2022. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, mielőtt figyelmetlenség és félműveltség okán tanácsot adsz, légy szíves elolvasni a kérdést újra, és részletekbe menően értelmezni!


Az Ördög a részletekben bújik meg 😉

2022. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!