Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire normális ha...

Az mennyire normális ha nagyon görcsölök mensi alatt?Ill.Tart 3-4napig 5nap barnás vagy semmi 6-7nap ismét normál Volt olyan is hogy azthittem elmúlt de aktus utàn jött vissza Mi lehet a baj?Terhesség felmerülhet?Hasonló tapasztalat valakinek? 20l

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt de en sem jottem ra h mitol lehet,rendszeres a menstruaciod?
2022. jún. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Nem, ez semmiképp nem oké.

A terhesség nem így jelentkehik, talán a méhen kívüli sem.


Javaslom menj szakorvoshoz.

Voltál már nőgyógyásznál amúgy?

2022. jún. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Korábban igen

De normális meg minden de sokszor a tünetek is hasonlók mint a terhesség.

2022. jún. 25. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Axióma: érdemes elmenni orvoshoz, mert ha nem vagy terhes akkor valami más miatt van. Ezt az orvos segít kideríteni és -szükség esetén- gyógyítani. Ha pedig terhes vagy, akkor mindenképpen szakorvosi kontrollt igényelsz (so called terhesgondozás).


Bezárult a kör...

Írtad hogy korábban voltál már nőgyógyásznál. Akkor volt hüvelytükrözés (a "kacsát" feldugta)?

2022. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Normális. Első két napon én is görcsölök és nem végig van meg mind a hét napon, hanem közte néhány nap csak pecsételgető.
2022. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen akkor nem volt semmi probléma
2022. jún. 25. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!