Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajom lehetett volna?

Bajom lehetett volna?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy tudom hogy nem a megfelelő téma körbe írom ki a kérdést de így remélhetőleg jönnek válaszok.

Ez afelé trükk.

Tegnap voltam medencezni barátommal (21 éves nő vagyok edzeni ia járok cardio bőven) a vízi csúszdában nagyob rosszul lettem....semmi oxygenem nem volt teljesen elszorult a nyakamnal valami..kb olyan volt mintha kegyelem nélkül folytogattak volna..se orron se szájon nem tudtam lélegezni..alig vártam h végéhez érjek..viszont a barátomnak semmi baja nem volt ő azt mondta jól érezte magát... kicsit aggaszt mert csak traumás élmény volt...hallottam már olyanról h egy 10 éves kislánynak megallt a szíve pár másodperc után mikor kiért a csuszdabol...gondolom az adrenalin miatt lehetett nálam..viszont akkor se fér ez a fejembe normális e?



2022. jún. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz kategóriában van a kérdés, ez inkább egészségügyi. Pánikrohamod lehetett. Szerencsére jól vagy, élsz, nem tudjuk, lehetett e volna nagyobb baj, legközelebb óvatosabban csúzdázz, pl rövid, nyitott, nem túl meredek csúzdán.
2022. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem jó kategória de mindegy.


Akartál csúszdázni? Zárt csúszda volt, ilyen cső? Gyors volt?

Volt már veled korábban hasonló?


Az lehet, hogy pánikrohamod lett, de hogy miért azt nyilván itt senki nem tudhatja.


Orvos illetve pszichológus segíthet kideríteni.

2022. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bulvárhírekből összeolvasott szenzációk alapján ne kezdj el hipochonderkedni....


Ha meg tényleg pánikroham, akkor irány az orvos, haladéktalanul.

2022. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham lehetett ez. Nem vagy esetleg klausztrofóbiás?
2022. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan forróság van, hogy a zárt csúszda belesejében van vagy 60 fok, nem csoda ha nem tudtál levegőt venni egy sütőben... vigyázz magadra, pl kocsiban a napon felhúzott ablaknál akár 90 fok is lehet, azaz KILENCVEN.

Egyszerűen ez már sok nekünk európai embereknek.

2022. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pánikrohamod lehetett. De az hülyeség, hogy rögtön rohanni kell az orvoshoz. Az emberek 99%-a élete során legalább egyszer megtapasztalja ezt az érzést, az az, pánikrohama lesz. Orvoshoz akkor kell menni, hogyha ez gyakorivá, rendszeressé válik.

- Üdv, egy pánikbeteg ember.

2022. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!