Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11vagyok mégnem volt cicimmégs...

11vagyok mégnem volt cicimmégsemmi alul már 30-35 nagyobb ször van a hónaljam még nem szőrös 158cm vagyok és 35 kg kb 1,5 éve van fehér és hetfőn volt egy nagyon pici barna elmult és pénteken megint volt. Mostnincs semmi. Kbmikorra várhatom azelsőt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Először tanulj meg írni...
2010. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alul, gondolom a puncidat jelenti. De a kérdésedre a válasz, bármikor, ezt előre nem lehet tudni. Az is lehet, hogy napokon belül.
2010. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
az a pici barna csak szar volt;)
2010. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző igazad van :D
2010. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
és pénteken is beszartál?:SSS
2010. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz rendesen feltenni egy kérdést??

ilyen kérdésre a válasz:

nemtom,de lehet mégsem,fogalmam sincs,de nem tudok elolvasni,na szóval ki a fene tudja,talán a fejed fájhat,de mégsem olyan gáz...

2010. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
A puncidra értetted, hogy alul? Te ott megszámoltad a szőrszálakat?
2010. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az normális ha a puncid már szőrös az is ha a hónajad még nem az hogy nincs cicid az sem gond de nem sokára lesz a nemsokárára max 2 hónapot értek az a fehér az hüvelyi fehérfolyás azzal sincs gond az is normális a hüvelyi fehérfolyás kezdetétől mág kb 9 -16 hónapod van hogy felkészülj az első menszeszedre de ha még nincs cicid akkor ez tovább is tarthat .

ja és ne vártd a menszeszed mert az csak gond élvezd ki amíg nincs ha és ha majd megleszz a mensid akkor szerintem első félévben még ne használj tampont mert nem fogod tudni hogy milyen erős a ciklusod ezt is ki kell tapasztalnod éas meg kell szoknod . tapasztalatból mondtam .

2010. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fruzsi , te vagy az?
2012. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!