Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem nem rendszeres....

A menzeszem nem rendszeres. Vagyis a tanév ideje alatt egyáltalán nem betegszek meg, nyáron viszont napra pontosan és mindig két hétig tart és elég gyenge a vérzés. Normális ez egyáltalán? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Lehet, hogy a stressz van rám ilyen hatással, bár nem érzem magam ilyen stresszesnek belülről.Remélem tudtok valamilyen támogatást, vagy tanácsot adni. Anyukám szerint nem kel orvoshoz mennem.
2010. szept. 20. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és több mint két éve menstruálok.
2010. szept. 20. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom nehogy még egyszer betegségnek hívd! Ez nem betegség.. :S
2010. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is ilyen
2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális. Tanév alatt egyáltalán nincs? Azaz 9 hónapig nem menstruálsz? Utána nyáron meg 2 hétig folyamatosan?

Ideje lenne elmenned orvoshoz! Én nem halogatnám sokáig..

2010. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron napra pontosan jött meg, meg hát idáig kb mindig... és most van az első mikor tök gyenge és már 11.-e óta van...hát nemtudom. Nekem volt antibiotikumos kezelésem is és újra visszaálltam az aktív sportra (napi min 20p intenzív futás)..szal én se tom micsináljak.


16/L

2010. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. bár félek az orvostól talán elmegyek... :) anyum nemtámogatja... :S
2010. szept. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!