Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 19./20. héten normálisak az...

A 19./20. héten normálisak az itt- ott hasba nyillalások, keményedések? Már max magnéziumot szedek és cordaflex! Illetve progeszteron is megy mert felírták. Arabin pesszárium is van bent, mert egy idöben elkezdett rövidülni a méhnyakam. Ágynyugom.

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányadik terhesség? Ikerterhes vagy?
2022. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Második terhesség. Nem iker.
2022. júl. 2. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a max magnézium? Nekem a magnézium citrátból napi több szemet javasoltak anno. ( [link] )
2022. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát variálom, egyik se nagyon jött be. Szoktam magnesolvoy napi 1, meg kb 4 vagy Magnetot vagy Magne b6, a citri meg a béres még ennyire se jött ne. :( nem tudom melyik a legjobb?
2022. júl. 2. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a FoNo-s bejött. Itt elég részletesen elmagyarázzák, hogy mi a különbség a különböző termékek között: [link]

A terhesgondozást végző nőgyógyászodat faggasd ki, hogy miből mennyit ajánl.

2022. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!