Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hüvelygomba...

Mi lehet ez? Hüvelygomba lehet e, ha a folyásom sűrűbb és darabos, mint eddig volt, viszont nem fáj nem viszket nem ég, nincs gyakori vizelési ingerem, nem büdös és teljesen fehér.

Figyelt kérdés
Nem szedtem soha fogamzásgátlót, párommal babát szeretnénk, konkrétan azóta van, mióta nem védekezünk. Lehet hormonális változás a háttérben? Lehetséges, h emiatt sűrűsödött a folyásom?
2010. szept. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hormonalis, talan ingerultebb voltal az utobbi napokban.


A stressz is okozhat ilyet.

2010. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gomba! Sajnos már akárhol elkapni, egy kilincs, egy ruha a boltban..Jó lenne megnézetned és a párodat is kezelni kellene, mert ha nálad ki is kezelik, ő még fertőző marad.
2010. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jaja! Először is mind a kettőtöket kezelni kellene, a párodat is ugyanúgy, mert hiába múlik el neked, ha ő vissza fertőz :( Ugyanez volt nálunk is, én teljesen rendbe jöttem, aztán a férjem visszadobta rám. Végülis mi a neten rendeltünk intim ápoló csomagot, az helyre rakott mindkettőnket, de azóta neki is szigorúan intim mosakodó habot kell használnia :)
2010. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!