Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lecsesznek a nődokinál ha 30...

Lecsesznek a nődokinál ha 30 felett megyek majd első vizsgálatra?

Figyelt kérdés
28 vagyok, sokat tanultam, majd külföldre mentem, olyan helyre ahonnan nem szívesen pasizok be, egy szó mint száz még nem dugtak meg, és van egy olyan érzésem, hogy ez az elkövetkezendő 1-2 évemben se fog megtörténni az életvitelem miatt. Elég elfoglalt vagyok, mindemellett kevés emberrel találkozok.
2022. júl. 6. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem fognak lecseszni, mert az orvosnak nem az a dolga, hogy véleményt nyilvánítson.
2022. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem ismered őket. Amikor covid volt és kiderült, hogy nem vagyok beoltva, azt hittem leszedik a fejem ott helyben. Pedig a vizsgálatnak köze nem volt oltáshoz.
2022. júl. 6. 10:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Igazából lényegtelen.

Az a lényeg, hogy megvizsgáljon.

Ha nem szimpatikus maximum keresel másik dokit.

2022. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Előfordulhat.

Nemcsak a nemi élet gyakorlása miatt kell eljárni nőgyógyászhoz, hanem rákszűrés céljából. Sajnos sok esetben előrehaladott a rák, amikor tünete van. Valamint számos egyéb betegség is lehet, bár többségüknek tünetei vannak.


Egyébként ez minden más szűrésre is igaz, azért csináljuk, hogy a még tünetmentes betegség idő előtt felismerhető legyen, így van a legnagyobb esélyünk gyógyulásra.

2022. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oltásnak most mi köze a kérdésedhez? Nem fognak lecseszni, ez a te dolgod, a tested, a te életed.
2022. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tudni fog róla egyáltalán. De ha mégis megmondod neki, remélhetőleg akkor sem egy tahóval lesz dolgod. (Bár akad sajnos) Ha mégis, akkor kibírod azt az 5 percet, utána úgyse találkoztok, vagy legközelebb jó esetben egy év múlva.
2022. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudnia kell róla, hisz szólni kell. Más eszközökkel vizsgálnak szüzet. Te sem voltál még nődokinál, ugye?
2022. júl. 6. 10:47
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha valamiért lecsesznek, az a stílusod lesz, ahogy másokkal beszélsz.
2022. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Most fontos menned? Ha nincs problémád miért akarsz menni?
2022. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy mivan?
2022. júl. 6. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!