Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz lehet?

Nemi herpesz lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa a kérdés de már a sírás kerülget.

A párommal strandon voltunk, rögtön utána egymásnak estünk (lehet ez volt a baj), de eddig semmi ilyesmi probléma nem jelentkezett, fél éve vagyunk együtt.

Van 3db pici seb a szeméremajkaimon, viszketnek és égnek, beparáztattam magam hogy nemi herpesz lehet, de elszórtan vannak, nem "egy kupacban".

1-1 a két nagyajkamon és egy nagyon picike a hüvelynyílás környékén a kisajkamon.

Semmilyen rosszullét nem előzte meg ezeket, egyik este nagyon elkezdett viszketni és akkor vettem észre, de ha hólyagos lett volna azt párom vagy én csak észrevesszük...

Nem tudom, tanácstalan vagyok.



2022. júl. 11. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb mutasd meg orvosnak. Seb a nemiszerven nem vicc.
2022. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz. Ő ránézésre tudni fogja.
2022. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha van esetleg valaki nő társam aki küzdött már herpesszel szívesen fogadom a tapasztalatokat vagy hogy mi egyértelmű jel arra, hogy ez herpesz.

Orvoshoz pedig elmegyek, csak gondoltam mielőtt egyből oda rohanok egy picit tudakozódok.

2022. júl. 11. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi volt
2022. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!