Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, akik nagyon...

Lányok, nők, akik nagyon szenvedtek a menstruáció első napján! Milyen praktikákat szoktatok alkalmazni, hogy enyhítések a fájdalmakat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az Aviva torna volt jó, de nem az első napokban, hanem rendszeresen csinálva.
2022. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nospa vagy cataflan, meleg zsebmelegítőt hashoz tenni és ráfeküdni,egyébként ,ha nagyon nagyon fáj az nem normális ,láttam ytbon erről videót,nekem kicsit fájt régen,mióta hüvelygyűrű fogamzásgátlóm van egyátalan nem fáj:)
2022. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Algoflex+no-spa.

Ez mindig beválik így együtt.

A többi praktika semmit sem ér az első gyotrelmesen fájdalmas napon. A múltkor konkrétan hajnalban arra ébredtem hogy vajudasi fájdalmakat érzek, és atfutott az agyamon, hogy lehet hogy nem vettem észre 9 hónapig hogy terhes vagyok :D

2022. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
24%
Apranax de én sajnos hánytam is, így amíg ki nem hánytam mindent, nem tudtam gyógyszerezni sem, hiszen az is kijött volna. Általában szenvedtem egy fél napig mire tudtam hányni, aztán ahogy a hányinger elmúlt, be az apranax.
2022. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát én nagyon szerencsés vagyok, eddig lekopogom szinte nem is fáj/fájt a hasam, sőt mintha semmi se lett volna. Pont az előző vérzésem volt, hogy az első nap éjszaka végig fájt a hasam. Ilyen szerencsére nagyon ritkán van. De a melegvizes palack csodákra képes volt. Én nem szedek ilyenre gyógyszert, illetve rájöttem, hogy mozogni kell. Sokat, sokkal hamarabb túljutsz rajta. Ha megakar jönni előtte, minél többet (futás, torna, zumba, jóga,) bármi.
2022. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

A meleg zuhany az segít nekem, de hát nyilván nem ácsorgok a zuhany alatt órákat....

Gyógyszert nem veszek be rá, mert nem hat. Nekem az segített, hogy már nem kemikáliával teli nyomott műanyagokat használok. A betétben és a tamponban is vannak olyan vegyi anyagok, amik miatt erősebben görcsölhetsz.

2022. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Aleve-t szedek, időben szoktam bevenni, nem várom meg, míg komolyabban elkezd fájni. Csak a 220-as van törzskönyvezve Magyarországon, ebből kettőt veszek be. De az Apranaxnak is ez a hatóanyaga amúgy.

Nekem bevált rá. Ezenkívül zuhanyból jó meleg vizet nyomok rá, ha épp nagyon fáj.

2022. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
nospa, cataflam.
2022. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!