Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba fertőzés elmúlaszt...

Hüvelygomba fertőzés elmúlasztása/kordában tartása?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygombám van. Voltam már sokszor nőgyógyásznál ezzel (többnél is), adtak már kenőcsöt, kúpot, szájon át szedő gyógyszert. Ezek egy időre elmúlasszák a hüvelygombát, de szex után általában újra előjőn. Szerintem nem a partnerem fertőz vissza, bár lehetséges (nincs állandó partnerem), de valószínű, hogy mindig jelen van a hüvelyemben csak egy időre múlik el a gyógyszerektől. Most rendeltem Beliema Effect Plus hüvelykúpot, állítólag a fertőzéseket, a hüvelygombát megöli és a pH egyensúlyát is helyreteszi. Már eléggé unom, hogy folyton visszatér. Szerintetek, ha néha használom (mondjuk kéthetente), akkor elkerülhetem, hogy visszatérjen? Kordában lehet tartani? Lehetséges, hogy teljesen meggyógyulok tőle? Tapasztalatok?

2022. júl. 19. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez amúgy is egy olyan dolog, ami könnyen kiújul, nekem tavaly pl a medence víztől is. Az orvosnak el kell mondani, meg ha nem állandó partnered van, akkor gumit használj mindenképp.
2022. júl. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1) óvszer

2) kenettenyésztés volt?

2022. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes gyógyuláshoz vagy mellőzni kell a szexet vagy a partnert is ki kell vizsgálni és kezelni. Némelyik pasi akkor sem megy orvoshoz, ha leszárad a töke.
2022. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!