Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hüvelyi folyás....

Állandó hüvelyi folyás. Valaki valami bombabiztos kezelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Folyamatosan jelenlévő sárga folyással küzdöm. 2 nőgyógyásznál jártam már, + háziorvos azonban eddig semmilyen kezelés, kúp, krém nem vált be…

Nem látnak semmilyen problémát, találgatnak..azonban elég zavaró ezzel élni..folyamatosan tisztasági betétet használva.

Más tünetem nincs, jelenleg enyhe felfázással kezel a háziorvos de nem vagyok túl bizakodó az eredményekkel kapcsolatban.


Válaszokat, tippeket köszönöm!



#kezelés #folyás #folyamatos #Megnehezítiamindennapjaimat #Beváltpraktika
2022. júl. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tenyésztést csináltak? hüvely ph ja rendben van?

lehet hogy neked csak szimplán sárgás a folyásod, ez normális is lehet

2022. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
tisztasági miért nem jó?
2022. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elkpzelhető hogy egyszerűen fokozott a váladék termelésed, ennek több oka is lehet, gyakran a méhnyakban van túl sok mirigy, ezt például egy egyszerű lézeres kezeléssel lehet orvosolni, de sok más ok is lehet, szerintem egy jó nőgyógyász meg kell hogy tudja oldani a dolgot
2022. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosható tisztasági?
2022. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2022. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs, a folyás teljesen normális, így tisztul a hüvely. Megvizsgáltak, nincs fertőzésed, ha zavar használj tisztaságit.
2022. júl. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 te is használsz állandóan?
2022. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!