Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy alakult a vérzésetek...

Hogy alakult a vérzésetek Slinda fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Én nemrég kezdtem el az első levelet szedni, a menstruációm első napján. Szeretném kérdezni, hogy a következő menzesz (várhatóan) a placébó tabletták szedése alatt kezdődik meg vagy a második levél megkezdésekor? Milyen volt az első 3 hónapban a vérzésetek tőle, volt pecsételés? Utána hogy alakult?

júl. 27. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Következő menzeszed nem lesz, csak megvonásos vérzésed. Azt pedig mi nem tudhatjuk, hogy ez a te esetedben mikor fog jelentkezni. Általában a placebo alatt szokott, de lehet az utolsó olyan tablettádnál jelentkezik, ki tudja. A pecsételés is egyenfüggő, de gyakori.
júl. 27. 08:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam átlag az első 3 levél alatt (kb.ennyi idő, mire beáll) 2 hetente jött meg kb., egyre kevesebb ideig és egyre kisebb adagban. A 3.level óta meg nem is jön meg egyáltalán. Nekem előtte is rendszertelen volt a menstruációm, és előfordulhat, hogy egyáltalán nincs alatta megvonásos vérzés sem.
júl. 27. 08:07

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!