Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy alakult a vérzésetek...

Hogy alakult a vérzésetek Slinda fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Én nemrég kezdtem el az első levelet szedni, a menstruációm első napján. Szeretném kérdezni, hogy a következő menzesz (várhatóan) a placébó tabletták szedése alatt kezdődik meg vagy a második levél megkezdésekor? Milyen volt az első 3 hónapban a vérzésetek tőle, volt pecsételés? Utána hogy alakult?

2022. júl. 27. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Következő menzeszed nem lesz, csak megvonásos vérzésed. Azt pedig mi nem tudhatjuk, hogy ez a te esetedben mikor fog jelentkezni. Általában a placebo alatt szokott, de lehet az utolsó olyan tablettádnál jelentkezik, ki tudja. A pecsételés is egyenfüggő, de gyakori.
2022. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam átlag az első 3 levél alatt (kb.ennyi idő, mire beáll) 2 hetente jött meg kb., egyre kevesebb ideig és egyre kisebb adagban. A 3.level óta meg nem is jön meg egyáltalán. Nekem előtte is rendszertelen volt a menstruációm, és előfordulhat, hogy egyáltalán nincs alatta megvonásos vérzés sem.
2022. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%

Sziasztok! Ez a harmadik fogamzásgátló, amivel próbálkozok. Drovelis, utána Triregol, most Slinda-t szedek. A nőgyógyász szerint össze vissza fog megjönni eleinte a menstruációm. Első hónapban is elég későn jött meg a menzeszem. Általában az 5.vagy 6.napon megjön, az első hónapban pár napot késett, utána hirtelen megindult, intenzíven kb 2-3 napig tartott, utána csak ilyen barnás foltok. Mondom várok a következő hónapba. Itt vagyunk, szintén késik, és nem fáj a hasam úgy ahogy kellene, de a terhesség tüneteit sem érzem. Nem tudom, lehet ez sem az én gyógyszerem sajnos. Nekem az tűnt fel mellékhatásnál, amióta szedem, a nyakam tele lett gyulladásokkal, sajnos amúgy is szenvedek bőrproblémákkal, aknéim vannak, erős heget hagyó gyulladások, szedtem rá gyógyszert, de abba hagytam mert tönkre tette a szervezetem, plusz az magzatkárosító hatású, és pont ezért kellett elvetetnem a babámat is.

De a sok gyulladás mellé jött a nyakamra, illetve amióta fogamzásgátlót szedek, alaposan meggyarapodtam. Próbálok diétázni, csak nehezen indul be a fogyás. Valakinek abszolút nem való fogamzásgátló, szerintem én is ebbe a kategóriába estem bele, de ez az egyik legjobb módja a védekezésnek. A vérnyomásom is magas lett a gyógyszerek miatt, azóta vérnyomáscsökkentőt is szedek béta blokkolóval, nem tudom kinek voltak ilyen tünetei, de jól meg kell ezt gondolni, valakinek sok problémát okoz.

2022. nov. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy a slinda fogamzásgátlónál ha elfogy egy levél akkor a második levél megkezdése előtt 1 hét szünetet ki kell hagyni vagy folyamatosan kell szedni? Válaszotokat előre is köszönöm.
2023. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es:

Nem kell hagyni, olvasd el a betegtájékoztatót.

2023. máj. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem teljesen megszünt a vérzés mióta szedem.
2023. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!