Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos pozitív lett HPV...

Sajnos pozitív lett HPV tesztem. Volt hasonló helyzetetetek ?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek pozitív lett de semmilyen szemölcs nem jelentkezett csak a teszt pozitív? Nálam ez áll fenn csak teszteltettem STDt és beigazolódott. Semmi szemölcsöm nincs ez hogy lehet ?

2022. júl. 29. 21:07
 1/8 grafno ***** válasza:
Nem, meg nem.
2022. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te még a szerencsés esetbe tartozol, ha nincs szemölcs.

Figyelj az immunrendszeredre, ne gyengüljön le! Nagyon könnyen kijöhetnek azok a rohadt szemölcsök, és krva nehéz tőlük megszabadulni.

2022. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi de azért félek mert magas kockázatú 16 os pozitív... viszont nem rég volt rákszűrés ugye így gondolom jó eséllyel nincs még nagy gond :(
2022. júl. 29. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
HPV 16-nál nagyon ajánlott a 3 havi kontroll rákszűrés és HPV-szűrés + kérd a Gardasil 9-et.
2022. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4es igen 16 os besorolású... nem kicsit idegesít. Főleg hogy a dokim hétfőtől talán szabadságon lesz így kereshetek mást pedig nagyon hozzáértő. Amúgy sajnos ezt találtam ezzel kapcsolatban mint injekció ismertető: A Gardasil 9 e betegségek megelőzésére szolgál. Az oltás nem a HPV okozta megbetegedések kezelésére használatos. A Gardasil 9-nek semmilyen hatása nincs olyan személyekre, akik már az oltóanyag bármelyik HPV-típusa által okozott tartós fertőzésben vagy megbetegedésben szenvednek. Azon személyek számára azonban, akik már megfertőződtek az oltóanyagban található egy vagy több HPV-típussal, a Gardasil 9 védelmet nyújt az oltóanyagban lévő többi HPV-típussal összefüggő betegséggel szemben. :(
2022. aug. 1. 00:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve azt elfelejtettem,hogy nem rég volt rákszűrésem és minden rendben volt . Persze tudom ez nem old meg mindent de talán biztató hogy még nincs nagy gáz. Köszönöm hogy megosztottad velem az infót:) kérek mégegy szűrést majd.
2022. aug. 1. 00:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az oltás az újrafertőződéstől véd, meggyógyítani nem fog. A meglevő fertőzést az immunrendszerednek kell legyőznie. Szoktak még adni rá Isoprinosine-t és Papilocare-t. Sűrű kontroll azért kell, hogy megnézzék, hogy nem marad-e ott tartósan a HPV 16, mert ha nem akar elmúlni, akkor szoktak konizációt csinálni (kimetszés a méhnyakból).
2022. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huuu köszönöm az infot
2022. aug. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!