Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek fertőzés? Felfázás?

Szerintetek fertőzés? Felfázás?

Figyelt kérdés
A menstruációm alatt szexeltem de óvszer nélkül, az utolsó napon szúró érzést éreztem vizelet közben és vizelési ingerem is van,totál felfázós tünetek. Azonban előbb miután pisiltem volt egy csepp tűz piros vérfolt a wc papiron. Szerintetek mi baj lehet? El kaphattam valami fertőzést?

2022. júl. 31. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán lehet valami húgyúti fertőzés. Holnap hívd fel a háziorvosod, van erre gyógyszer.
2022. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valami gyógytea vagy bármi, nem enyhítene a fájdalmon addig?
2022. júl. 31. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Tőzegáfonya

Van benne egy anyag, ami gátolja egy bizonyos baktérium szaporodását.


Miveg az ánusz és a húgycső közel van, általában coli bacilus szokott feljutni. Szex után érdemes azonnal pisilni, hogy a vizeletsugár kimossa a bacikat a húgycsőből.


De! Simán lehet tripper is! Vizelettenyésztés kellene.

2022. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás = húgyúti fertőzés. Gondolom nincs otthon D-mannóz (az van a fentebb említett tőzegáfonyában is, E. coli fertőzések ellen verhetetlen, évek óta a házipatikánk része). Gyógyteában rémlik, hogy a családon belül valakinek egyszer medveszőlő teát ajánlott az orvos.
2022. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,kaptam antibiotikumot. Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!