Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt gyógyultál...

Mennyi idő alatt gyógyultál ki a hüvelygombából?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha elmentél orvoshoz persze.

És utána se tért vissza vagy vissza tért?

Én ezzel küzdök, valahogy nem akar elmúlni pedig kapok gyógyszert rá, de nem igazán hat és azóta eltelt pár hét.

szeretnék már kapcsolatot de emiatt félek nem lehet...

erős folyás sárgás foltot hagy, hámlik a bőr és viszket, néha begyulladt...magán nőgyógyász mennyivel jobb mint sima sztk-s? Gondolkodtam elmegyek majd magánba is hátha ott jobban kezelnek...

-Nincs partnerem mellesleg ha bárki megjegyezné, és nem élek nemi életet-



2022. aug. 2. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Van kronikus huvelygomba is. De a sarga folyas nem huvelygombara utal, az mas betegseg lehet: huvelygomba folyasa darabos, feher, turoszeru.


Nekem volt egy idoben tobbszor huvelygombam, nekem a huvelyflorammal volt kapcsolatos. Mikor azt rendbetettem probiotikummal es nem ettem tobb cukros dolgot, csokit, stb, mert az ugye taptalaj a candida gombanak, ugy fokozatosan elmult es nem volt mar regota.

2022. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Maga a folyás fehér, túrózserű de a betéten marad néha csak sárgás.
2022. aug. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!